DOLAR: 5.43 TL
EURO: 6.15 TL

2017 TERZİALANSPOR YAZ OKULU BAŞLADI

20 Temmuz 2017
1.150 kez görüntülendi

2017 TERZİALANSPOR YAZ OKULU BAŞLADI
Reklam

 

 

2017 TERZİALANSPOR YAZ OKULU BAŞLADI

 

Terzialanspor 3.Yaz Okulu 10.07.2017 Pazartesi günü start verdi.

 

2005 – 2006 – 2007 – 2008 ve 2009 doğumluların başvuru yapabildiği , futbol yaz okulu , haftanın 3 günü , antrenmanlarına başladı.

 

Terzialanspor Kulübü Başkanı Orhan MANDACI , Terzialanspor Yaz Spor Okulunun start vermesiyle birlikte , Gazetemize şu açıklamalarda bulundu:

 

"Bu seneki 3. futbol yaz okulumuzu açmış bulunmaktayız. Şuan itibariyle 22 sporcumuz vardır.  Elbette ki önümüzdeki günlerde , bu sayı artabilir. Bu hafta başında hepsine birer Forma , Şort ve Tozluk  verdik. Yaz Okulumuz 4  hafta sürecektir. 10 Temmuz da başladık  , 7 Ağustosta da sonlandırmayı planlıyoruz. Azimli ve Başarılı bir süreç geçirmeyi planlıyoruz. Haftanın 3 günü Antrenmanlarımız devam edecektir( PazartesiSalıPerşembe ). Yoğun bir programımız var. Bu yoğun program sonrasında da , çocuklarımızı ödüllendirerek , Çan'da Yüzme Havuzuna götürerek eğlendirmeyi , akşamında da , Mangal keyfi yaparak , Kebap  yedirmeyi düşünüyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın , en güzel şeylere layık olduğunu düşünüyoruz. Amacımız , çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutarak , saygılı , dürüst ve sağlıklı sporcular yetiştirebilmektir. Yaz Dönemi Boyunca , Spor ile Sağlıklı , Neşeli , Eğlenceli Bir Yaz Sezonu Geçirebilmek ve Terzialanspor'un Alt Yapısına Sporcu Yetiştirebilmeyi amaçlıyoruz. Bu Yaz Spor Okulunu , Her Sene Yaparak , Geleneksel Hale Getirebilmeyi amaçlıyoruz. Velilerimiz de buraya gelerek , çocuklarının neler yaptığını  izleyebilir , onlara destek verebilirler. Böylece çocuklarada moral olur ümidindeyim. Ama ne yazık ki , velilerimizin , çok vurdumduymaz olduklarını , ilgisiz kaldıklarını görüyorum. Lütfen , geleceğimiz olan çocuklarımız için , duyarlı , ilgi ve alakalı olalım. Onlara sahip çıkalım. Bildiğiniz üzere , bu sene Terzialansporumuzun 22. yılı. Gelecek sene de inşallah , Futbol Yaz Okulumuzu devam ettirmeyi amaçlıyoruz. Bu Yaz Okulu boyunca yanımızda olan ve bizlere destek veren Oktay ÖÇAL' a , değerli hocalarımız Nail SEZEN'e , Senol EKER'e , kıymetli bir o kadar da değerli Fuat CAN abimize ve bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan , her zaman yanımızda olan basınımız GAZETE  TERZİALAN'a çok Teşekkür ediyorum. Ayrıca , halı sahamızı da bedelsiz bir şekilde kullanımımıza sunan Belediye Başkanımız Tuncay GÖYMEN'e de şükranlarımızı sunarız.  İsmi aklıma gelmeyip , destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Her şey ,  geleceğimiz olan çocuklarımız için diyor , saygılarımı sunuyorum." dedi.

 

Biz de GAZETE TERZİALAN olarak , açıklamaları  ve yaptığı fedakarlıklar için Terzialanspor Kulüp Başkanı Orhan MANDACI'ya çok teşekkür ediyor , başarılar diliyor , emeği geçenleri de candan kutluyoruz.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık