DOLAR: 5.38 TL
EURO: 6.09 TL

ARA SOKAKLARA DA KİLİT PARKE TAŞI DÖŞENİYOR

28 Aralık 2017
711 kez görüntülendi

ARA SOKAKLARA DA KİLİT PARKE TAŞI DÖŞENİYOR
Reklam

 

ARA SOKAKLARA DA KİLİT PARKE TAŞI DÖŞENİYOR

 

Terzialan Belediye Başkanlığı , Fen İşleri tarafından başlatılan , ara sokaklarda kilit parke taşı olsun kapsamında , çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Kasım ayı  başında başlayan kilit parke taşı döşeme çalışmalarının , yılbaşı itibariyle tamamlanması öngörülüyor.

Süle Mahallesindeki 2500 m² parke taşı döşeme çalışmaları sona ererken , Çakmakçayır mahallesindeki çalışmalar halen devam ediyor.

Çakmakçayır mahallesindeki çalışmalar da sona erdiği zaman , toplamda yaklaşık olarak 20.000 m² parke taşı döşenmiş olacak.

Bilindiği üzere , ara sokaklarda kilit parke olsun kapsamında ihaleye gidilmiş ve 469.376.00 tl. + kdv. ye , ihaleyi  Adabay Mühendislik almıştı.

Konu ile ilgili görüştüğümüz Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN şunları söyledi;

"Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz.  Yapılan çalışmalar sonunda , vatandaşlarımızı yazın tozdan , kışında çamurdan kurtarmış olacağız. Kilit parke taşı döşenmedik mahalle bırakmayacağız. Şuan itibariyle 10 ara sokağımızı tamamlamış bulunuyoruz ve halen de çalışmalarımız devam ediyor. Sağlık Ocağı ile Okul bahçesinin de  kilit parke taşı döşenmesi için çalışma başlattık. Beldemizin her noktasında yaşayan vatandaşların daha iyi hizmet alması ve daha yaşanabilir bir belde de yaşaması için gece-gündüz demeden çalışıyoruz" dedi.

Kilit parke taşı döşeme çalışmaları biten ve halen devam eden  Mahalle , Cadde  ve Sokaklar şunlardır : Çakmakçayır Mahallesinde ; 18 Mart Caddesi , Güler sokak , Namazgah sokak , Okul sokak , Taşlık sokak , Ada sokak , Kenar mahalle meydanı

Süle Mahallesinde de ; Tepe sokak , Yeni sokak , Okul sokak

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık