DOLAR: 5.34 TL
EURO: 6.09 TL

BASIN AÇIKLAMASI

29 Ağustos 2014
681 kez görüntülendi

MHP. TERZİALAN BELDE TEŞKİLAT BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI

Açıklama Aynen Şöyledir;

Geçtiğimiz Günlerde Bir Gazeteci’nin , Terzialan’a Gelip , Şehitlik Hakkında Bakımsız ve İlgisiz Tarzında Haber Yapmasını Kınıyoruz.

Haberi Yapan Gazeteci Arkadaşın, Bize Gelip Bilgi Almasını İsterdik.

6 Ay Gibi Kısa Bir Zamanda Terzialan’a Ne Gibi Hizmetlerin Yapıldığını Yerinde Göstermek İsterdik.

Bilindiği Üzere , Belediye Başkanımız , Personeli Seferber Edip Görevlendirmesiyle, Mezarlık, Şehitlik ve Mahalle Araları 6 Ay Gibi Kısa bir Zamanda 3 Kez Temizlenmiştir.

Bu Haberi Yapmasında Art Niyet Olduğunu Düşündüğümüz , Beldemizi ve Başkanımızı Karalamayı Amaçlayan Bu Gazeteci Arkadaşı Kınıyor ve Terzialan’da Neler Olup Bittiğini Bilmeden Haber Yapmasını Gülünç Buluyoruz.

Bu Arada Çan İlçe Başkanımız Fikri YILMAZ’a Yapılan Kalleşçe Hain Saldırıyı Kınıyor, Kendilerine Allah’tan Acil Şifalar Diliyorum.

Terzialan MHP. Belde Başkanı
………Oğuz ÖZKAN

1469801_10152035830982552_1017050622_n

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. insan dedi ki:

  Bence yeni yapacağınız yerler yerine kötü görünümlü yerleri de düzeltseniz çok güzel olur ve bir de önerim var o mezarlığa da sembolik mezarlar yapılabilir hem mezarlık olduğu belli olur hem hoş bir görüntüye kavuşur…

 2. beldel dedi ki:

  Şehitliğin olduğu eski mezarlık haberden öncemi yoksa haber ulusal basına çıkınca mı temizlendi.Lütfen biraz dikkat…Başkan durmak yok,aynı hızla devam.Birileri iş yapmak için iktidar olmak gerekmediği gerçeğini görmesi gerekiyor.Tabi bakış açısı önemli.Birde sokakta gezen sahipli köpeklere bir çare düşünseniz..Çocuklara birşey olursa üzülürüz sonra….

 3. güven şahin dedi ki:

  Değerli arkadaşlar Gazeteci gördüğünü duyduğunu kamuoyuna yansıtmakla görevlidir. ben bu açıklamayı Belediye Başkanının yapmasını isterdim.Ben bu haberi yaparken kimsenin fikrini almadım. Kızılelma da meydana gelen orman yangını dönüşünde baktım ki şehitlik abidesi var ve çevresi otlardan görünmüyor benim gözümde orası habere konudur.Beldede diğer yapılanlara gelince ben her zaman herkese bir telefon kadar yakınım. ararsalar her konuda haberleriniz ulusal ve yerel gazetelerde yer alır.Belde başkanının kınamasını ben görmemezlikten geliyorum.bir işçi böyle göz önünde bulunan yerleri 1 günde temizler ve böyle olumsuzluklara yer vermez.

 4. güven şahin e dedi ki:

  güven kardeşim gazeteci bunu anladım. beldede iyi yapılan şeylerde var.süle girişi ve YOL KASİSLERİ(bi uyarıcı levha yok.hergün gelip gitsem yerlerini ezberliycem ama) GÜVENLİK SİSTEMLERİ fakat basın açıklamasını da komik buldum.belde başkanı diyorki 6 ayda 3 kez temizlendi. http://www.caninsesi.com/haber-4210-terzialan_sehitligi_kaderine_terk_edildi.html bu haberdeki fotoya baktığımda manzara hiçte öyle gelmiyo.


Yukarı Çık