DOLAR: 5.38 TL
EURO: 6.09 TL

BAŞKAN KUZU GAZETECİLER GÜNÜNDE BASIN MENSUPLARINI AĞIRLADI

13 Ocak 2018
580 kez görüntülendi

BAŞKAN KUZU GAZETECİLER GÜNÜNDE BASIN MENSUPLARINI AĞIRLADI
Reklam

 

BAŞKAN KUZU GAZETECİLER GÜNÜNDE BASIN MENSUPLARINI AĞIRLADI

 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Başkan KUZU , içinde Terzialan Gazetesinin de yer aldığı Çanlı Basın Mensupları için bir öğle yemeği daveti düzenledi. Çan’da hizmet veren, tüm yerel basının davetli olduğu yemek programı bu yıl yine 11 Ocak Perşembe günü saat 12.00’de Çan Belediyesi Termal Otel’de gerçekleştirildi.

 

            Çanlı basın mensuplarının tam kadro yer aldığı öğle yemeğinde, öncelikle onların gününü kutlayan Başkan KUZU , katılımları için her bir davetliye tek tek teşekkür ederek, gazeteciliğin ve yazarlığın sembolü olan kalem ve ajanda armağan etti. Bir istişare ve sohbet havası içerisinde gerçekleşen öğle yemeğinde, daha çok günün önemine değinerek gündemi de değerlendirdi. Ayrıca Çan’a yapılan hizmet ve yatırımlardan da bahsedildi.

 

            Başkan KUZU; “Basın, bizim; elimiz, kolumuz, dilimiz…”

 

            Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nde Çanlı yerel basın mensuplarını ağırlayan ve onlarla bir arada olmanın memnuniyetini dile getiren Başkan KUZU; “Basın, kamuoyunun gözü kulağıdır. Bizim içinse elimiz, kolumuz, dilimizdir adeta. Bir gazeteci yılın 365 günü kar kış demeden habere koşar, her türlü zor şarta maruz kalır ve buna rağmen haberinden ve habercilik mesleğinden ödün vermez, çünkü kamuoyunu bilgilendirmek gibi bir misyonu vardır. İşte bu sebeple, günümüz dünyasının en önemli unsurlarından biridir basın camiası. Ben, yerel basın mensuplarımızın sorumluluklarının da farkında olarak, gerek ilçemizde gerekse bölgemizde, birlik ve beraberlik içerisinde olacağımıza her daim inanıyorum. Buradan bir kez daha ilçemizin, bölgemizin, ülkemizin ve tüm dünya basınının çalışan gazeteciler gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

Video Çanakkale Tv tarafından çekilmiştir.

 

 

 

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık