DOLAR: 5.34 TL
EURO: 6.09 TL

BAŞKANDAN TURNUVA BİRİNCİLERİNE YEMEK

26 Şubat 2016
1.894 kez görüntülendi

 

BAŞKANDAN TURNUVA BİRİNCİLERİNE YEMEK

 

Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , Turnuva Birincilerine Yemek Verdi.

 

Bilindiği Üzere , 17.02.2016 Çarşamba Günü Yapılan Turnuva Final Maçında Süpriz Bir İlk Yaşanmış veTerzialan Belediyesi 2016 Halı Saha Kış Turnuvasından , 2 Tane Birinci Çıkmıştı.

 

1 Adet Birincilik Kupası Olduğundan Dolayı , 1. cilik Kupası Her İki Takımada Verilmemiş ve Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN  1 Adet Daha 1. cilik Kupası  Yaptıracağını Söylemiş ve Düzenlenecek Yemekte , Her İki Takımada Bu Kupaları Takdim Edeceğini Belirtmişti.

 

Ve Sülespor Oyuncuları ile Çan İhtiyarlarspor Oyuncuları , Hakemler , Komite Üyeleri , 20.02.2016 Cumartesi Günü , Saat : 20:00 de , Çan – Çekiçler Mevkiindeki Bi'yer Et Mangal Tesislerinde Biraraya Geldi.

 

Tüm Masrafların , Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN Tarafından Karşılanan Yemek Programında , Yemekten Önce , Her İki Takıma da , 1. cilik Kupaları Takdim Edildi.

 

Hakem Komitesi Başkanı Orhan MANDACI da , Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN'e  Katkılarından Dolayı ve Günün Anlam ve Önemine İstinaden , Üzerinde İsminin Yazılı Olduğu , 1 Adet ,  17 Numaralı Terzialanspor Forması  Hediye Etti.

 

Ardından  , Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , Hakem Komitesi Başkanı Orhan MANDACI , Organizatör Fuat CAN da , Birer Teşekkür Konuşması Yaptılar.

 

Yapılan Yemekli Toplantıya , Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , Hakemlerimizden Orhan MANDACI , Organizatör Fuat CAN , Fatih KINALI Cihan KOŞAR , Aycan İŞÇİ , Şuayip ÖZKAN , Çan Basını Ersen ÖNER , Terzialan Basını Ahmet KAMALI  ve Her İki Takımında Oyuncuları ile Birlikte , Teknik Heyet Katıldı.

 

Yemek Programı ve Kupa Takdiminin Ardından , Çay Servisiyle Gece Tamamlanmış Oldu.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

1.BÖLÜM

 

2.BÖLÜM

 

DSC_0034

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık