DOLAR: 5.38 TL
EURO: 6.09 TL

BELEDİYE BAŞKANI GÖYMEN , BOCCE VE DART YILDIZLARINI KABUL ETTİ

13 Nisan 2018
577 kez görüntülendi

BELEDİYE BAŞKANI GÖYMEN , BOCCE VE DART YILDIZLARINI KABUL ETTİ
Reklam

 

BELEDİYE BAŞKANI GÖYMEN , BOCCE VE DART YILDIZLARINI KABUL ETTİ

 

Belediye başkanı Tuncay GÖYMEN , 28-29 Mart 2018 tarihlerinde , Çan Fen Lisesi  Bocce sahasında düzenlenen , Çanakkale Okul Sporları ,  İl müsabakalarında , 4  dalda katıldığı yarışmaların üçünden birincilikle ayrılarak , Balıkesir bölge elemelerinde ilimizi temsil etmeye hak kazanan , Şehit  Binbaşı Ercan KURT Ortaokulu Müdürü  Göksel KURT , Müdür Yardımcısı Burcu GEZGİN , Beden Eğitimi Öğretmeni Cahit YILDIZ  ve Öğrencilerini makamında kabul etti.

12.04.2018 Perşembe günü gerçekleşen görüşmeye , Belediye başkanı Tuncay GÖYMEN , Şehit Binbaşı Ercan KURT Ortaokulu müdürü Göksel KURT , Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.

Misafirlerini kapıda karşılayan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , Madalyaları ile gelen yıldız kızlar ve yıldız erkekler takımı öğrencilerini de , çam sakızı çoban armağanı hediyeler ile ödüllendirdi.

Yaklaşık 1 saat süren görüşme , sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

Bildiğiniz gibi , Şehit Binbaşı Ercan KURT öğrencileri , 2017 – 2018 Okul Sporları , Dart Yıldız Erkekler İl birinciliği , Bocce küçük erkekler İl Birinciliği , Bocce yıldız kızlar İl Birinciliği , Dart yıldız kızlar İl Birinciliği , Bocce küçük erkekler İl Birinciliği madalyalarını Okullarına kazandırmışlardı.

Bu başarıda emeği bulunan tüm Öğretmen ve Öğrencilerimizi , bir kez daha canı gönülden tebrik ediyor , İlimizi temsil derek , Balıkesir de yapılacak olan elemelerde de , üstün başarılar diliyoruz.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık