Reklam

ÇAN TRAC’TAN BAŞKAN KUZU’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ

30 Kasım 2017
560 kez görüntülendi

ÇAN TRAC’TAN BAŞKAN KUZU’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ
Reklam

 

ÇAN TRAC’TAN BAŞKAN KUZU’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Çan ve Terzialan'da bir süredir faaliyet çalışmalarını sürdüren, sosyal yardımlar ve afet haberleşmesi gibi gönüllülük esasına dayalı çalışmalar ile adını duyuran Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Çanakkale Şubesi Çan Temsilciliği Başkan Arif TEKİN ve üyelerle birlikte, Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU’yu makamında ziyaret ederek Afet ve Acil Haberleşme Koordinasyon Merkezinin kurulmasında yaptığı katkılar nedeniyle teşekkür plaketi verdi.


Çan TRAC Temsilciliği Başkanı Arif TEKİN gerçekleşen plaket töreninde yaptığı konuşmada; “Afet ve Acil Haberleşme Koordinasyon Merkezi’nin kurulmasında konteyner vererek katkıda bulunan, herdaim yardımlarını esirgemeyen Çan Belediye Başkanımız sayın Dr.Abdurrahman KUZU’ya Çan TRAC Temsilciliği olarak teşekkür ediyoruz. Olası bir afet anında telsizlerin susmaması için başkanımızın verdiği bu konteynerda Afet ve Acil Haberleşme Koordinasyon Merkezi’ni kurduk. Bu koordinasyon merkezi olası afetlerde haberleşmenin kesilmemesi ve daha hızlı sağlanması için kullanılacaktır.” dedi.

 

 

 

 

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yorum Kuralları:
1- Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2- Yazım ve dilbilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3- Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4- Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda, site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Yukarı Çık