DOLAR: 5.38 TL
EURO: 6.09 TL

CHP DEN DEMİRBAŞ’IN ADAYLIĞI KESİNLEŞTİ

14 Kasım 2018
367 kez görüntülendi

CHP DEN DEMİRBAŞ’IN ADAYLIĞI KESİNLEŞTİ
Reklam

.

CHP DEN DEMİRBAŞ’IN ADAYLIĞI KESİNLEŞTİ

 

CHP de bugün yapılan Parti meclisi ve MYK toplantısının ardından , Beldemizde , 31 MART 2019 Yerel seçimleri için  CHP’den aday adaylığı başvurusu yapan Feride DEMİRBAŞ‘ın adaylığı , 14.11.2018 Çarşamba günü itibariyle kesinleşti. Böylece tarihinde ilk kez , Çanakkale’nin ilk kadın belediye başkan adayı da , beldemizden çıkmış oldu. Bu durumda , halen mevcut Terzialan Beldesi AK PARTİ  belediye başkanı Tuncay GÖYMEN‘in de , seçimlerdeki ilk rakibi oldu. Feride DEMİRBAŞ’ın ilk açıklaması da “Çok sevinçliyim. Beldemize hizmet etmek için çıktığımız bu yolda , Allah utandırmasın ” oldu.

 

Konu ile ilgili ilk açıklamayı , CHP Çan ilçe başkanı Ümran AYDIN yaptı. AYDIN yaptığı açıklamada şunları söyledi : “Bugün mutlu ve gururluyuz. Terzialan beldemizin talep ve desteği doğrultusunda ,  parti Meclisimizin kararıyla , ilk kadın adayımız Terzialan Belediye Başkan adayımız Feride DEMİRBAŞ olmuştur. Tebrik ediyor , başarılar diliyorum. Çan ilçemizde ve Terzialan Beldemizde , insan ve çağdaş toplum odaklı , nitelikli ve katılımcı sosyal belediyecilik anlayışı Cumhuriyet Halk Partisi – CHP ile gelecektir” dedi.

 

Çanakkale merkez de halen mevcut belediye başkanı Ülgür GÖKHAN‘ın adaylığı tartışılırken , Çan CHP Belediye Başkan adayı da , 2 dönemdir Çanakkale milletvekilliği yapan  Bülent ÖZ oldu.

 

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık