DOLAR: 5.43 TL
EURO: 6.15 TL

GEÇMİŞ OLSUN…

12 Eylül 2015
733 kez görüntülendi

GEÇMİŞ OLSUN…
Reklam

GEÇMİŞ OLSUN
.
Beldemiz , Çevre Caddesi , Harmanlı Sokak’ta Oturan , Müzeyyen Oğlu Olan İBRAHİM ÖZTEMİZ , Geçtiğimiz Aylarda , Sol Ayağındaki Rahatsızlıktan Dolayı , Çanakkale 18 Mart Araştırma Hastanesine Yatmış ve Diz Kapağında Tümer Olduğu Tespit Edilerek , 27.07.2015 Tarihinde de Ameliyat Masasına Yatarak  , Bir Dizi Operasyon Geçirmişti.
.
Ameliyat Sonrası Sargıya Alınarak , Tekerlekli Sandalye İle Dolaşan ÖZTEMİZ , 2 Ay da Rapor Alarak İstirahate Çekilmişti.
.
Çanakkale 18 Mart Hastanesinde Çalışan ÖZTEMİZ , Raporun Bitmesini ve Arkadaşlarının Arasına Dönmeyi Hasretle Beklerken , Eylül Ayının Başında , Arkadaşları İle Birlikteyken , Bir Arkadaşının Yanlışlıkla Ayağına Çarpması Sonucu , Ayağı Tekrardan Aynı Yerden Kırılmış ve Ambulans İle Çanakkale 18 Mart Araştırma Hastanesine Kaldırılarak , 2.Kez Tekrardan Ameliyata Alınmıştı.
.
Doktorların 4 Ay Daha Rapor Verdiği  ÖZTEMİZ , Raporun Bitmesini ve Çanakkale 18 Mart Hastanesindeki Görevine Dönmeyi  Sabırsızlıkla  Bekliyor.
.
Yardımlarından Dolayı , Okan SEZEN‘e , Ayrıca Çok Teşekkür Eden ÖZTEMİZ , Bekar Olup , Rabia Adında da Bir Kız Kardeşi Bulunuyor.
.
Biz de GAZETE TERZİALAN Olarak , Kardeşimize Geçmiş Olsun Diyor , Allah’tan , Kısa Zamanda , Acil Şifalar Temenni Ediyoruz.
.

.

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. geçmiş olsun dedi ki:

    yaaa bu oynarken kırmış ayağını

Yorum Yaz


Yukarı Çık