DOLAR: 5.34 TL
EURO: 6.11 TL

KARDELEN KÖFTE SALONU AÇILDI

14 Aralık 2017
2.590 kez görüntülendi

KARDELEN KÖFTE SALONU AÇILDI
Reklam

 

KARDELEN KÖFTE SALONU  AÇILDI

 

Kardelen lokantası , yeni sahibiyle hizmete girdi.

 

26 Ekim'de ihalesi yapılan İşyerinin , yeni sahibi Deli Çoban lakaplı , Fuat CAN oldu.

 

Bilindiği üzere , yıllardan beri Kardelen Lokantasını işleten Basri SAĞIN , 22.11.2014 de  yeni yerine taşınmış ve 2016 yılı başı itibariyle de , iş yerini devren satılığa çıkarmıştı. . Alıcı çıkmayında da , Belediye Başkanlığı tarafından ihaleye çıkarılmıştı. Uzun bir süredir beldemizde lokanta bulunmuyordu.

 

Konu ile ilgili görüştüğümüz işyeri sahibi Fuat CAN gazetemize şu açıklamalarda bulundu;

" Kardelen köfte salonumuzu  halkımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Beldemizdeki büyük bir eksikliği doldurduğumuzu düşünüyorum. Sabah  08:30 ile gece 01:00 arasında hizmet vermekteyiz. Çorba çeşitlerimiz mevcuttur. İşkembe çorbası , Paça çorbası , Tavuk suyu çorbası ve Mercimek çorbası gibi çeşitlerimiz mevcuttur. Köftemiz vardır. Kuru Fasulye , Pirinç ve Bulgur Pilavı çeşitlerimiz , Tatlı olarakta birçok çeşidimiz olmasına rağmen , ev yapımı tatlılarımız da vardır. Salata , Ayran , Piyaz çeşitlerimiz de mevcuttur. Bu arada evlere de servisimiz vardır. Tüm belde halkımızı ve beldemize gelen misafirlerimizi , bir çorbamızı içmeye , bir köftemizi yemeye , en azından bir çayımızı içmeye bekliyorum " dedi.

 

ADRES : Terzialan Belde Meydanı 

Fuat CAN tel : 0 507 448 4408

 

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Mustafa Bal dedi ki:

    Köyümüzün bir eksiği tamamlandı, bu cesaretinden dolayı Fuat arkadaşımı tebrik ediyorum. Kemik suyuna terbiyeli kelle paça çorbası içtim. Çok lezzetliydi.  Allah hayırlı ve bol kazançlar versin.

Yorum Yaz


Yukarı Çık