DOLAR: 5.38 TL
EURO: 6.09 TL

MİNİK TERZİALANSPOR’LULAR YÜZME HAVUZUNDA

29 Ağustos 2017
830 kez görüntülendi

MİNİK TERZİALANSPOR’LULAR YÜZME HAVUZUNDA
Reklam

 

MİNİK TERZİALANSPOR'LULAR YÜZME HAVUZUN DA

 

Haftanın 3 günü aralıksız idmanlara devam eden minik Terzialanspor'lu futbolcular , 17.08.2017 Perşembe günü , Yaz Okulunun sona ermesiyle birlikte , 24.08.2017 Perşembe günü , soluğu Çan 80.yıl yüzme havuzunda aldılar.

 

Bildiğiniz gibi 2005 – 2006 – 2007 – 2008 ve  2009 doğumlu minikler den oluşan 3.Yaz Okulu , 22 öğrencisiyle birlikte 10 Temmuz da start vermiş , haftanın 3 günü antrenman yaparak , 17 Ağustos'ta da sona ermişti.

 

23.07.2017 tarihinde Terzialanspor kulübü başkanı Orhan MANDACI'yı kaybetmemizin ardından , Bayrağı Oktay ÖÇAL devraldı ve Antrenör Nail SEZEN ile birlikte Yaz spor okuluna devam etti.

 

Terzialalanspor kulübü başkanı Orhan MANDACI , sağlığında çocuklara verdiği Yüzme Havuzu sözünü , B.Başkanı Tuncay GÖYMEN gerçekleştirdi.

 

Tüm yol , havuz ve yemek masraflarını karşılayan B.Başkanı Tuncay GÖYMEN , çocuklara verilen sözün yerine getirilmenin mutluluğunu  yaşadı.

 

24.08.2017 perşembe günü saat 12:30 da belde meydanında toplanan minik sporseverler , otobüs ile Çan 80. yıl  yüzme havuzuna geldiler.

Burada doyasıya eğlenen sporcular , öğle yemeğinden( Sandviç Tost + Meyve Suyu + Patates Cipsi ) sonra da kaydırak keyfi yaptılar.

Saat 17:00 ye kadar da gönüllerince eğlenerek , unutamayacakları bir gün geçirdiler.

Fakat , Orhan hocayı kaybetmelerinin hüznü de çocukların yüzünden okunuyordu.

Orhan hocanın oğlu Muhammet MANDACI'nın da bu organizasyonda büyük emeği vardı.

Muhammet MANDACI da , yüzme havuzunda çocukları yalnız bırakmadı.

Ayrıca Çocukların bazı masraflarını karşılamakta desteği olan Cihan KOŞAR'ı da unutmuyoruz. 

 

Bizde GAZETE TERZİALAN olarak , çocuklarımıza sahip çıkan , onların her daim maddi , manevi yanında olan ,  B.Başkanı Tuncay GÖYMEN'e , Oktay ÖÇAL'a , Nail SEZEN'e , Cihan KOŞAR'a , Fatih KINALI'ya , Muhammet MANDACI'ya  TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

 

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık