DOLAR: 5.63 TL
EURO: 6.45 TL

OKAY TOY KARTOPU GİBİ BÜYÜYOR

29 Ocak 2018
1.183 kez görüntülendi

OKAY TOY KARTOPU GİBİ BÜYÜYOR
Reklam

 

OKAY TOY KARTOPU GİBİ BÜYÜYOR

 

Geçtiğimiz akşam Beldemizi ziyaret eden Esnaf Odası Başkan adayı Okay TOY ve ekibi , gece – gündüz demeden , Mahalle Mahalle , Köy Köy gezmeye , esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Beldemiz esnaflarını da birer birer dolaşan Okay TOY ve ekibi , muhabbet  – sohbetin ardından , esnaflara birer de çam sakızı çoban armağanı hediye paketi vermeyi de ihmal etmedi. 

 

Yarışa geç çıkmasına rağmen , deneyimi ve tecrübesiyle , esnaf olmasıyla , insanlar ile sıcak ilişkileri , güleryüzlü kişiliğiyle göz doldurduğunu görüyoruz. Bildiğiniz üzere , Okay TOY , bir dönem , Esnaf Sanatkarlar Odasında , rahmetli Başkan Mehmet GÜNER'in başkan vekilliğini de yapmıştı. Gazetemize verdiği demecindeyse şunları söyledi ; "Tecrübemizle , Esnafımızın baş tacı olmak için , Projelerimizi hayata geçirerek , odada müdür olmak için değil , hizmet veren bir başkan için hizmete talibiz. Güçlü ve Çalışkan ekibimizle gerekirse , gece – gündüz demeden çalışıp esnafımızın bütün dertlerine , sevinçlerine ve de işlerindeki başarılarına beraber ortak olacağız  , koltuk sevdası için değil , hizmet yarışı için varız." dedi.

 

YÖNETİM KURULU ;

Mehmet KEÇECİ , Serdar SÖNMEZ , Süleyman SEDEF , Şükriye  (HARUN) DURMAZ , Erkan PARMAK , Özgür DÜNDAR ,  Nurcan (NECİP) KURU , Mesut ÖZTÜRK ,  Erhan TEKİN , Nurullah ŞEVİK ,  Cahit KOSTAK  , Mehmet YÜKSEL , Burak KAYA , Ahmet  Cemalettin KIZILCIK , Şennur (SEFER) CANDAN ,  Tanzer DEVECİ , Emine (SALİH) ÇETKİN ,  Adem UYSAL ,  Nagihan (RAMAZAN) ATİK , Ahmet SEVCAN , Serap BELDER (HAKAN) ÇAKIR ,  Vahdettin TAŞ , Mustafa KOR , Yasemin KÜÇÜK yer alıyor.

 

Okay TOY'un , seçildiği takdirde ; Yerel Esnaf Etkinlikleri  – Esnaf Kart –  Esnaf Akaryakıt İndirimi – Esnaf Yardımlaşma ve Dayanışma Fonu    – Esnafspor – Bilirkişi Raporu – mAHİr – Ahilik Haftası Etkinlikleri v.s. gibi projeleri bulunuyor.

 

Bildiğiniz gibi yarışta 3 aday bulunuyor. Okay TOY , Emin GÖRGÜN ve Halil TURHAN. Bir gazeteci olarak , bir esnaf olarak , başkanı tahmin etmemize  rağmen , yine de son sözü , hafta sonu 4 Şubat'ta seçmen söyleyecek. Centilmence devam eden yarışta , tüm adaylara BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık