Reklam

SEVİLEN SPOR ADAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

26 Temmuz 2017
1.518 kez görüntülendi

SEVİLEN SPOR ADAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Reklam

 

SEVİLEN SPOR ADAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

 

Beldemiz halkından , EÜAŞ ( Elektrik Üretim A.Ş. ) çalışanı , Terzialanspor Kulübü Başkanı , yeşil sahaların sevilen spor adamı Orhan MANDACI son yolculuğuna uğurlandı.

 

23.07.2017 Pazar günü , uzaktan – yakından gelen  binlerce kişi tarafından  , İkindi Namazına mütaakip ,  Baba evinin önünde helallik alınarak , Terzialan Belde Mezarlığında kılınan Cenaze Namazının ardından , gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 

Bilidiği üzere , spor adamı Orhan MANDACI , 23.07.2017 Pazar günü , gece 00:20 de , Çan Halı Saha da  geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti.

 

Terzialanspor'un başkanıydı. O bir sporcuydu. Futbol hakemi ve iyi bir oyuncuydu. Gerek Futbol oynayarak , gerek hakemlik yaparak , gerekse minik sporcular yetiştirebilmek  için , her zaman yeşil sahalardaydı. Yaşamı da yine halı saha da sona erdi. Minik sporcuların Orhan amcasıydı. Onlar için yapmayacağı şey yoktu. Bu işe gönül vermişti. Sevilen renkli kişiliğiyle de , tanımadığı nerdeyse yoktu. Çevresi çoktu. Ne kadar sevilen bir kişilk olduğunu da , Cenaze törenindeki muhteşem kalabalıktan belliydi. Böyle kalabalık cenazeler , beldemiz de her zaman olmuyor. Boş zamanlarında da , Armut tarlasında çalışırdı.

 

ORHAN MANDACI : 1972 yılında Terzialan da doğdu. İlkokulu Terzialan da , Orta ve Lise Eğitimini de Biga İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1999 yılından beri de Elektrik Üretim A.Ş. de çalışan MANDACI ,  evli ve 1 çocuk babasıydı.

 

Allah'ın bir hikmeti olsa gerek , vefatından 1 gün önceki Facedeki paylaşımında , " Allah'tan geldik ve O'na döneceğiz " diye yazmıştı.

 

Bizde GAZETE TERZİALAN olarak , merhuma Allah'tan rahmet , kederli ailesine sabırlıklar  dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yorum Kuralları:
1- Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2- Yazım ve dilbilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3- Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4- Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda, site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Yukarı Çık