DOLAR: 5.38 TL
EURO: 6.09 TL

SEVİLEN SPOR ADAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

26 Temmuz 2017
1.769 kez görüntülendi

SEVİLEN SPOR ADAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Reklam

 

SEVİLEN SPOR ADAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

 

Beldemiz halkından , EÜAŞ ( Elektrik Üretim A.Ş. ) çalışanı , Terzialanspor Kulübü Başkanı , yeşil sahaların sevilen spor adamı Orhan MANDACI son yolculuğuna uğurlandı.

 

23.07.2017 Pazar günü , uzaktan – yakından gelen  binlerce kişi tarafından  , İkindi Namazına mütaakip ,  Baba evinin önünde helallik alınarak , Terzialan Belde Mezarlığında kılınan Cenaze Namazının ardından , gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 

Bilidiği üzere , spor adamı Orhan MANDACI , 23.07.2017 Pazar günü , gece 00:20 de , Çan Halı Saha da  geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti.

 

Terzialanspor'un başkanıydı. O bir sporcuydu. Futbol hakemi ve iyi bir oyuncuydu. Gerek Futbol oynayarak , gerek hakemlik yaparak , gerekse minik sporcular yetiştirebilmek  için , her zaman yeşil sahalardaydı. Yaşamı da yine halı saha da sona erdi. Minik sporcuların Orhan amcasıydı. Onlar için yapmayacağı şey yoktu. Bu işe gönül vermişti. Sevilen renkli kişiliğiyle de , tanımadığı nerdeyse yoktu. Çevresi çoktu. Ne kadar sevilen bir kişilk olduğunu da , Cenaze törenindeki muhteşem kalabalıktan belliydi. Böyle kalabalık cenazeler , beldemiz de her zaman olmuyor. Boş zamanlarında da , Armut tarlasında çalışırdı.

 

ORHAN MANDACI : 1972 yılında Terzialan da doğdu. İlkokulu Terzialan da , Orta ve Lise Eğitimini de Biga İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1999 yılından beri de Elektrik Üretim A.Ş. de çalışan MANDACI ,  evli ve 1 çocuk babasıydı.

 

Allah'ın bir hikmeti olsa gerek , vefatından 1 gün önceki Facedeki paylaşımında , " Allah'tan geldik ve O'na döneceğiz " diye yazmıştı.

 

Bizde GAZETE TERZİALAN olarak , merhuma Allah'tan rahmet , kederli ailesine sabırlıklar  dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık