DOLAR: 5.38 TL
EURO: 6.09 TL

TERZİALAN’DA , TEKİRDAĞLI MOTORSİKLETÇİLER ETKİNLİĞİNİN 2.Sİ GERÇEKLEŞTİ

27 Nisan 2017
1.278 kez görüntülendi

TERZİALAN’DA , TEKİRDAĞLI MOTORSİKLETÇİLER ETKİNLİĞİNİN 2.Sİ GERÇEKLEŞTİ
Reklam

 

TERZİALAN’DA , TEKİRDAĞLI MOTORSİKLETÇİLER ETKİNLİĞİNİN 2.Sİ GERÇEKLEŞTİ

 

Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN’in daveti üzerine ,  22 Nisan Cumartesi günü , Tekirdağ ilinden , 50 ikiteker sever motorsikletçiler  ,Terzialan beldesini 2.kez ziyaret ettiler.

 

Geçen sene 1.sini Terzialan Göletinde gerçekleştiren Terzialan Belediyesi , bu sene 2. Etkinliğini Kocaçınarlar Mevkii denen ,  piknik alanında gerçekletirdi. Beldeye motorsiklet korteji ile gelen Tekirdağlı motorsikletçiler , ilk olarak belediye başkanı Tuncay GÖYMEN’i makamında ziyaret ettiler. Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN ‘e ve Fen İşleri Müdürü Ufuk TEKİN’e plaket takdim eden Tekirdağ'lı Motorsiklet severler , daha sonra , belde halkı ile 2.buluşmasını gerçekleştirmek üzere,  belde meydanına hareket ettiler. Belde meydanında çay –  kahve ikramının ardından oğlak çevirme etkinliği için , beldenin güzide yerlerinden Kocaçınarlar Piknik alanına hareket edildi. Belde meydanına park edilen motorsikletlere , belde halkı yoğun ilgi gösterdi.

 

           Tekirdağ'lı Motorsikletçilerin ( Temod ) Ziyareti ile ilgili görüştüğümüz  Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , şunları söyledi ;

 

            “1.sini geçen yıl ,  bu yılda Beldemizde 2.sini gerçekleştirdiğimiz ,  2.Tekirdağlı Motorsikletçi Dostlar İle Buluşma etkinliği ile Terzialan Beldemizin ismini Tekirdağda bilmeyen duymayan kalmadığını , gelen motorsikletçi dostlarımızdan duyuyoruz. Bu beldemiz açısından çok güzel çok sevinç ve ilham verici bir olay bizim için.  Bunun yanında günümüz sosyal medya aracılığı ile ister istemez tüm dünyada bilinen tanınan bir belde oluyorsunuz.

            Tekirdağ ilimizden bizleri kırmayıp davetimize icabet eden Başta Tekirdağ Motorsiklet Derneği Başkanı Sn .Kadir YENİPAZARLI’ya ve Muammer DİRLİK arkadaşıma , tüm Tekirdağlı motorsikletçiler adına teşekkür ediyorum. Bunun yanında Beldemizde bu etkinliğin başlamasında büyük emeği geçen Başta Çan Sanayi Koop.Başkanı Emin GÖRGÜN’e, Beldemizde ki faaliyetlere desteklerinden dolayı Çan Trac Terzialan Afet Haberleşme Koordinasyon Merkezi başkanı Arif TEKİN ve ekibine ,  ve  tekrar beldemizin isminin duyurulmasında büyük rol oynayan ,  Tüm Tekirdağlı Motorsikletçi Dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

            Geleneksel hale gelen bir sonraki etkinliğimizde görüşmek buluşmak diliğimle.Tüm iki teker sever dostlara saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi. 

 

Bilindiği üzere , Temod ekibi , geçen yıl ,beldemizi 30 Nisan da ziyaret etmişler ve çok memnun ayrılmışlardı.

 

GAZETE TERZİALAN Olarak , beldemize gelerek , 2.kez ziyarette bulunan tüm Temod üyerine ayrı ayrı teşekkür eder , nasipse seneye tekrar bekler , kazasız , belasız hayırlı yolculuklar dileriz. 

 

Organizasyonda emeği bulunan , başta belediye başkanı Tuncay GÖYMEN'e , Fen işleri müdürü Ufuk TEKİN'e , Tekirdağ Motorsiklet Derneği Başkanı Sn .Kadir YENİPAZARLI ve Muammer DİRLİK'e  ,  belediye çalışanlarına ve ismini sayamadığımız tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

18118798_763303543836599_4986027405830895290_n

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık