2017 TERZİALANSPOR YAZ OKULU BAŞLADI

EĞİTİM GENEL SPOR YAŞAM
1.258 Defa Okundu

2017 TERZİALANSPOR YAZ OKULU BAŞLADI

 

Terzialanspor 3.Yaz Okulu 10.07.2017 Pazartesi günü start verdi.

 

2005 – 2006 – 2007 – 2008 ve 2009 doğumluların başvuru yapabildiği , futbol yaz okulu , haftanın 3 günü , antrenmanlarına başladı.

 

Terzialanspor Kulübü Başkanı Orhan MANDACI , Terzialanspor Yaz Spor Okulunun start vermesiyle birlikte , Gazetemize şu açıklamalarda bulundu:

 

Bu seneki 3. futbol yaz okulumuzu açmış bulunmaktayız. Şuan itibariyle 22 sporcumuz vardır.  Elbette ki önümüzdeki günlerde , bu sayı artabilir. Bu hafta başında hepsine birer Forma , Şort ve Tozluk  verdik. Yaz Okulumuz 4  hafta sürecektir. 10 Temmuz da başladık  , 7 Ağustosta da sonlandırmayı planlıyoruz. Azimli ve Başarılı bir süreç geçirmeyi planlıyoruz. Haftanın 3 günü Antrenmanlarımız devam edecektir( PazartesiSalıPerşembe ). Yoğun bir programımız var. Bu yoğun program sonrasında da , çocuklarımızı ödüllendirerek , Çan’da Yüzme Havuzuna götürerek eğlendirmeyi , akşamında da , Mangal keyfi yaparak , Kebap  yedirmeyi düşünüyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın , en güzel şeylere layık olduğunu düşünüyoruz. Amacımız , çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutarak , saygılı , dürüst ve sağlıklı sporcular yetiştirebilmektir. Yaz Dönemi Boyunca , Spor ile Sağlıklı , Neşeli , Eğlenceli Bir Yaz Sezonu Geçirebilmek ve Terzialanspor’un Alt Yapısına Sporcu Yetiştirebilmeyi amaçlıyoruz. Bu Yaz Spor Okulunu , Her Sene Yaparak , Geleneksel Hale Getirebilmeyi amaçlıyoruz. Velilerimiz de buraya gelerek , çocuklarının neler yaptığını  izleyebilir , onlara destek verebilirler. Böylece çocuklarada moral olur ümidindeyim. Ama ne yazık ki , velilerimizin , çok vurdumduymaz olduklarını , ilgisiz kaldıklarını görüyorum. Lütfen , geleceğimiz olan çocuklarımız için , duyarlı , ilgi ve alakalı olalım. Onlara sahip çıkalım. Bildiğiniz üzere , bu sene Terzialansporumuzun 22. yılı. Gelecek sene de inşallah , Futbol Yaz Okulumuzu devam ettirmeyi amaçlıyoruz. Bu Yaz Okulu boyunca yanımızda olan ve bizlere destek veren Oktay ÖÇAL‘ a , değerli hocalarımız Nail SEZEN‘e , Senol EKER‘e , kıymetli bir o kadar da değerli Fuat CAN abimize ve bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan , her zaman yanımızda olan basınımız GAZETE  TERZİALAN‘a çok Teşekkür ediyorum. Ayrıca , halı sahamızı da bedelsiz bir şekilde kullanımımıza sunan Belediye Başkanımız Tuncay GÖYMEN‘e de şükranlarımızı sunarız.  İsmi aklıma gelmeyip , destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Her şey ,  geleceğimiz olan çocuklarımız için diyor , saygılarımı sunuyorum.” dedi.

 

Biz de GAZETE TERZİALAN olarak , açıklamaları  ve yaptığı fedakarlıklar için Terzialanspor Kulüp Başkanı Orhan MANDACI‘ya çok teşekkür ediyor , başarılar diliyor , emeği geçenleri de candan kutluyoruz.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ