6.GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI YAPILDI

GENEL YAŞAM
65 Defa Okundu

 

6.GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI YAPILDI

 

26.05.2018 Cumartesi günü , belde meydanında iftar programı düzenlendi.

Gönüllü arkadaşların katılımıyla ve Çakmakçayır Mahallesi Muhtarlığı organizasyonuyla düzenlenen iftar programına katılım yüksek oldu.

Bir çok misafirin de davetli olduğu iftar programı , saat 20:36‘da , 1.nolu merkez camii imam – kayyımı Fatih ZEYBEK‘in okuduğu Akşam ezanı  ve Şuayip ÖZKAN‘ın patlattığı iftar topu ile birlikte oruçların açılmasıyla başladı. Yemeğin ardından , yine Fatih ZEYBEK tarafından yemek duası yapıldı.

Menü ; çorba , etli nohut , bulgur pilavı , yoğurtlu garnitül , turşu ve irmik tatlısından oluştu.

İftar programına Ak Parti İl Genel meclis üyesi Ünsal DİRLİK ve Çan Ak Parti teşkilat üyeleri , Mhp Çan ilçe Başkanı Fevzi KARAKAYA ve ekibi , Mhp İl genel meclis üyesi Orhan SARIOĞLU , Çan İyi parti üyeleri , Çan Cumhuriyet mahallesi muhtar adayı Metin ÖZGÜR , Karakoca köyü muhtarı Enver KEÇİLİ , Süle Mahallesi muhtarı Erdal TEKİN ve çok sayıda misafir ve belde halkı katıldı. İftar programına takriben 1750 kişi katıldığı gözlendi.

GAZETE TERZİALAN olarak , bu hayırın yapılmasına vesile olan belde esnaflarına , organizeyi yapan Çakmakçayır Mahallesi Muhtarı Turhan ÇETİN‘e , değerli aşçılarımıza , sevgili gençlerimize ve emeği geçen herkese TEŞEKKÜR EDERİZ. Allah yapılan tüm hayırları kabul etsin inşallah.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir