AİLE SAĞLIĞI MERKEZİMİZ…

GENEL SAĞLIK
39 Defa Okundu

 

AİLE SAĞLIĞI MERKEZİMİZ

 

  • 01.03.2013 Tarihinde Beldemizde Göreve Başlayan Aile Hekimi Doktorumuz, ŞENAY GÜNGÖR Celal Bayar  Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2009 Yılında Mezun Oldu. Ve Aynı Yıl Balıkesir‘de Göreve Başladı. Bulgaristan Doğumlu Olan Doktorumuz Bekar Olup , Bir Süre ÇAN Devlet Hastanesi Acil Kısmında da Çalıştıktan Sonra Beldemize Tayin Oldu.

 

ŞENAY Hanım , 2 Kişi İle Verdikleri Hizmetleri İse Şöyle Sıraladı; Muayene, Enjeksiyon, Pansuman, Çocuk İzlenimleri ve Aşı Takibi, Koruyucu ve Mobil Sağlık İzlenimleri v.s.

  • Belde Halkının Sosyal ve Kültürel Anlamda Seviyenin Yüksek Olduğunu , Bilinçli Olduğunu Anlatan ŞENAY Hanım, Birçok Eksiğinin Tamamlamasına Rağmen , Tek Eksiklerinin Bahçe Düzenlemesi ve Bozuk Yol Sorunu Olduğunu Söyledi.

  • Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri: 08:00 – 16:00

  • Aile Sağlığı Merkezi Tel: 4454347

 

Her Ayın 1. ve 3. Perşembesi Mobil Sağlık Hizmetleri İçin Köylere Giden Doktorumuz, Hizmet Verdiği Köyleri İse Şöyle Sıraladı; Bardakçılar, Zeybekçayır, Eskiyayla, Kızılelma, Ozancık, Çakılköy

GAZETE TERZİALAN Olarak Doktorumuza Tüm Çalışmalarında BAŞARILAR DİLİYORUZ…FOTOĞRAFLAR İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ…


1 thought on “AİLE SAĞLIĞI MERKEZİMİZ…

  1. ne olur kazandığınızda.bu sağlık ocağının bahçesini tanzim edelim bu hali beldemize yakışmıyor.eskiden çok daha iyiydi saygılarımla RAMİ BECEREN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir