AK PARTİ DEN SÜLE DE PROJE TANITIMI

GENEL GÜNCEL HABER SİYASET
7 Defa Okundu

 

  • Kısa Bir Süre Önce ÇAKMAKÇAYIR da Plan ve Projelerini Anlatan AK PARTİ Belediye Başkan Adayı YÜCEL DOĞAN, Şimdide SÜLE Mahallesine Projelerini Anlattı.

 

25.03.2014 Salı Akşamı SÜLE Meydanında Yapılan Proje Tanıtım Programı,ATATÜRK ve Silah Arkadaşları ile Şehit Binbaşımız ERCAN KURT ve Tüm ŞEHİTLERİMİZ İçin 1 Dakikalık Saygı Duruşu ve Ardından İstiklal Marşı İle Başladı.

  • Daha Sonra Konuşmalarını Yapmak Üzere AK PARTİ Belde Teşkilatı Başkanı CİHAN KOŞAR Kürsüye Geldi. Konuşması Aşağıdadır;

 

SAYIN ÇANAKKALE MİLLET VEKİLİMİZ, BELEDİYE BAŞKAN ADAYIM, BELDE TEŞKİLATIM,KADIN KOLLARIMIZ,GENÇLİK KOLLARIMIZ,İL GENEL MECLİS ÜYELERİMİZ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİMİZ ,BASINIMIZIN DEĞERLİ MENSUBLARI.

ÇOK DEĞERLİ BELDE HALKIMIZ, SÜLE MAHALLESİ , PROJE TANITIM PROGRAMIMIZA HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ SEFALAR GETİRDİNİZ.

EVET BU AKŞAM BİR BAŞKASIN SÜLE MAHALLESİ SİZLERDE GÖRDÜĞÜM BU COŞKU SELİNE KARŞI DİYECEK BİR ŞEY BULAMIYORUM SÜLE MAHALLEM,
İŞTE BİZİM FARKIMIZ BU,
BENİM SÜLE MAHALLEMİN FARKI BU,
BENİM BELDE HALKIMIN FARKI BU.
ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SÜLE MAHALLEM , ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM TERZİALAN.

ÇOK DEĞERLİ BELDE HALKIMIZ BU AKŞAM KIYIDAN KÖŞEDEN BİZİ İZLEYEN BİZİ DİNLEYEN BAZILARI BU COŞKUYU GÖRÜYOR, SİZLER HİÇ MERAK ETMEYİN. MEYVA VEREN AĞAÇ TAŞLANIRMIŞ DERLER YA HANİ,
GÖRÜYORUZ DİNLİYORUZ, DUYUYORUZ BİRİLERİ BİZLERİ ELEŞTİRİYOR ÇEKİŞTİRİYOR..BUNLARIN YAPABİLECEKLERİ BAŞKA BİRŞEYLERİ YOK.
ONLARIN İŞİ BİZİ ELEŞTİRMEK.BİZİM İŞİMİZ SİZLERE HİZMET
ETMEK. BUNU DA BÖYLE BİLESİNİZ.

NE DİYORLAR BİLİYORMUSUNUZ OY DİLENCİLİĞİ YAPIYORLAR DİYE KONUŞUYORLAR, BİZLER AKRABA OLDUĞUMUZ İÇİN DEĞİL SİZLERE HİZMETKAR OLMAK İÇİN OY İSTİYORUZ.

AMA SİZLER KİMİN OY DİLENCİLİĞİ YAPTIĞINI ÇOK İYİ BİLİYORSUNUZ.
BİZLER GURURUMUZ ONURUMUZ OLAN
ŞEHİDİMİZİN VE GEÇMİŞTE YİTİRDİKLERİMİZİN ÜZERİNDEN
ASLA VE ASLA SİYASET YAPMADIK YAPMAYACAĞIZ.
ÖYLE DEĞİL Mİ.

EVET BU AKŞAM ÇANAKKALE MİLLET VEKİLİMİZ
SAYIN İSMAİL KAŞDEMİR ARAMIZDA
BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZIN KONUŞMALARINDAN SONRA SİZ DEĞERLİ BELDE HALKIMIZA HİTAP EDECEKLERDİR. BEN BU AKŞAM DAHA FAZLA VAKTİNİZİ ALMAK İSTEMİYORUM.

BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERİMLE SİZLERİN BU COŞKU SELİ KARŞISINDA KONUŞMALARIMA SON VERMEDEN ÖNCE TEKRAR HEPİNİZİ EN KALBİ DUYGULARIMLA SELAMLIYOR SEVGİ VE
SAYGILARIMI SUNUYORUM. SAĞ OLUN , VAR OLUN. ALLAH’A EMANET OLUNUZ…

  • AK PARTİ Belde Teşkilatı Başkanı CİHAN KOŞAR‘ın Konuşmasının Ardından , Slayt Eşliğinde Görsel Olarak , Projelerin Anlatıldığı Video İzlettirildi.

 

VideonunArdından da AK PARTİ Belediye Başkan Adayı YÜCEL DOĞAN Konuşmalarını Yapmak Üzere Kürsüye Çıktı. Konuşması Şöyledir;

  • SAYIN ÇANAKKALE MİLLET VEKİLİM, BELDE BAŞKANIM VE TEŞKİLATI,
    İL GENEL MECLİS ÜYELERİMİZ, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİMİZ,KADIN KOLLARIMIZ, GENÇLİK KOLLARIMIZ,BASINIMIZIN GÜZİDE MENSUBLARI, ÇOK DEĞERLİ HANIMEFENDİLER, BEYEFENDİLER,SÜLE MAHALLESİ PROJE TANITIM PROGRAMIMIZA HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ, SEFALAR GETİRDİNİZ.

 

EVET BİRAZ ÖNCE VİDEOSUNU İZLEDİĞİNİZ, BELDEMİZİN FİZİKİ YAPISINI DEĞİŞTİRECEK OLAN PROJELERİMİZİ GÖRDÜNÜZ DEĞİLMİ ? BEĞENDİNİZMİİİ?

ŞİMDİ BU POJELERİMİZİ HEP BİRLİKTE HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ EKİBİMİ SİZLERİN HUZURUNA DAVET EDİYOR HER BİRİNE ŞAHSIM VE SİZLERİN ADINA
BU KUTLU YOLDA BELDEMİZ İÇİN BİZDE VARIZ DEDİKLERİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

BAKIN BU PROJELERİMİZİ ALLAH’IN İZNİYLE 30 MARTTA SİZLERİN TEVECCÜHÜ İLE BİZLERE VERECEĞİNİZ YETKİYLE BUNLARIN HER BİRİNİ TEK TEK SİZLERİN HİZMETİNE SUNACAĞIZ.HİÇ MERAK ETMEYİN, YETKİ SİZDEN HİZMET BİZDEN, BİZ HALKA HİZMET HAKKA HİZMET ANLAYIŞI İLE TUTULDUK BU SEVDAYA SÜLE MAHALLEM.

BAKIN ÖZELLİKLE ŞU KONUYA DEĞİNMEDEN GEÇEMEYECEĞİM.

MUHALEFET KONUŞMALARINDA NE DİYOR BİLİYORMUSUNUZ ?

BELEDİYECİLİKTE SİZLERE HİZMET ETMEK İÇİN
İKTİDAR OLMUŞ, MUHALEFET OLMUŞ BİR ŞEY FARK ETMEZ DİYE
KONUŞUYORLAR .YA SİZ BU MEMLEKETİN NERESİNDESİNİZ,Bİ SÖYLESENİZE,ŞİRİN BELDEMİZE KİMİ GETİRDİNİZ DE BİZ GÖRMEDİK.

GETİREMEZLER DEĞERLİ SÜLE MAHALLEM GETİREMEZLER, BUNLARIN ÇANAKKALE MİLLET VEKİLLERİ BİLE YOK. EY MUHALEFET NEREYE KİMİNLE HİZMET EDECEKSİN..GETİREMEZSİN BUNU BENİM BELDE HALKIM ÇOK İYİ BİLİYOR SÜLE MAHALLEM ÇOK İYİ BİLİYOR,HİZMET BİZİM İŞİMİZ BİZİM.

İKTİDAR OLMUŞ MUHALEFET OLMUŞ, FARK EDER Mİ ETMEZ Mİ SİZLERİN BU COŞKULU DESTEĞİ İLE KANITLAMAKTA BİZLERE DÜŞER ÖYLE DEĞİL Mİ SÜLE MAHALLEM?

İŞTE BENİM SAYIN BAŞBAKIM RECEP TAYYİP ERDOĞAN,İŞTE BENİM ÇANAKKALE MİLLET VEKİLİM SAYIN İSMAİL KAŞDEMİR, İŞTE BENİM EKİBİM.
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİMİZ.İŞTE BENİM HALKIM.

TAM KADRO BURADAYIZ, SİZLER HİÇ MERAK ETMEYİN SİZLER İÇİN BELDEMİZ İÇİN SİZLERE HİZMETKAR OLMAK İÇİN BURADAYIZ ,SÜLE MAHALLEMİZ İÇİN BURADAYIZ.

VARSIN ONLAR KONUŞSUNLAR,ONLARIN İŞİ LAF ÜRETMEK BİZİM İŞİMİZ BU KADROYLA SİZLERE HİZMET ETMEK.BUNU ÇOK İYİ BİLİYOSUNUZ DEĞİLMİ SÜLE MAHALLEM ?BİLİYORSUNUZ DEĞİL Mİ ŞİRİN BELDEM.

30 MARTTA BULUŞUYORMUYUZ TERZİALAN BULUŞUYORMUYUZ SÜLE MAHALLEM…BUNDAN HİÇ ŞÜPHEM YOK.SİZLERDE BU COŞKUYU GÖRÜYORUM.

BEN BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERİM İLE SİZ DEĞERLİ BELDE HALKIMI SÜLE MAHALLEMİ EN KALBİ DUYGULARIMLA SELAMLIYOR SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.SAĞ OLUN VAR OLUN. ALLAH A EMANET OLUN

AK PARTİ Belediye Başkan Adayı YÜCEL DOĞAN’ın Ardından , ÇANAKKALE Milletvekili İSMAİL KAŞDEMİR Kürsü ye Çıkarak Vatandaşlara Hitap Etti. Konuşmasında Kısaca Şunlardan Bahsetti;

  • Birlikten, Beraberlikten, Demokrasi Yolculuğundan Bahsetti. Seçimlerin Şimdiden Hayırlı Olmasını Temenni Etti. Milletin Zaten Kime Oy Verip Vermediğini Çok İyi Bildiğini, AK PARTİ nin ÇANAKKALE Milletvekili Olarak Yollara Düştüklerini, Hizmet Etmek İçin, Hizmetkar Olmak İçin Yollarda Olduklarını Söyledi. TERZİALAN‘da da Birlik ve Beraberliği Gördüğünü, YÜCEL DOĞAN ve Ekibini nin Bu Hizmete Talip Olduklarını ve Yapacakları Projelerini de Çok Beğendiğini Söyledi.

 

Yetki Verilirse, 31 Mart Günü YÜCEL DOĞAN‘ın Kendisini Aramasını ve TERZİALAN İçin Ne Yapabiliriz, ÇANAKKALE demi İşiniz Var, ANKARA‘da mı Yoksa BAKANLIKLAR’da mı, TERZİALAN İçin Ne Gerekiyorsa Onun Yapılacağını Söyledi. TERZİALAN‘ın Asla Yalnız Yürümeyeceğini, Hep Yanında Olacaklarını Söyledi. Geçmişe Bakmayacaklarını, Geleceğe Daha Farklı Gözle Bakacaklarını , Hizmeti TERZİALAN‘a Getireceklerini Söyledi. ÇANAKKALE‘yi Karış Karış Gezdiğini ve Her Gittiği Yerde Bu Coşkuyu, Bu Kalabalığı Gördüğünü Söyledi.

  • Başbakanın 18 MART ta ÇANAKKALE‘ye Geldiğini, YÜCEL Başkanında, Başbakanın Yanına Hemen Girdiğini ve Kendisini Tanıttığını Anlattı. Kendilerinin Bile Bazen Başbakanın Yanına Girmekte Zorlanırken, YÜCEL Başkanın Bu Hareketini, Bu Girişkenliğini Çok Beğendiğini ve Kendisinden Tam Puanın Aldığını Söyledi. YÜCEL Başkanın ve Ekibinin , Sonuna Kadar Yanında Olduklarını, TERZİALAN İçin Ne Yapılması Gerekiyorsa Onun Yapılacağının Sözünü Verdi.

 

Makam ve Mevkilerin Geçici Olduğunu, Yapılan Hizmetlerin Kalıcı Olduğundan Bahsetti. Böyle Bir Mahallede Bu Kalabalığı Gördükten Sonra, Arkalarında Kendilerinin, Hükümetin ve Başbakanın Olduğunu Söyledi. 30 MART‘tan Sonra da , TERZİALAN‘a Yapılacak Olan Hizmetleri Konuşmak İçin Tekrar Gelmek İstediğini Belirterek, YÜCEL DOĞAN ve Ekibini Desteklemelerini İstedi.


DSC_0078

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir