AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINA YENİ BAŞKAN

GENEL GÜNCEL HABER SİYASET
556 Defa Okundu

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINA YENİ BAŞKAN

Terzialan‘da Ak Geçlik Yeni Başkanı Yüksel ÖZKAN Oldu.

Ak Parti Çan Gençlik Kolları Başkanı Şenol TABAK’ ın önderliğinde yapılan, Terzialan Beldesi ziyaretinde Ak Parti Terzialan Belde Gençlik Kolları Başkanının ataması yapıldı.

Çan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Şenol TABAK ve yönetimi önderliğinde Ak Parti Terzialan Belde Gençlik Kolları Başkanlığına Yüksel ÖZKAN atandı.

Eski gençlik kolları başkanı Onur YILMAZ‘a çalışmalarından dolayı teşekkür eden TABAK, Bayrak yarışında , Bayrağı yeni göreve gelen Yüksel ÖZKAN‘a Vererek, yeni görevinde başarılar diledi, Toplanan genç arkadaşlara açıklamalarda bulundu.

Ak Partinin sadece gençlere önem vermekle yetinmediğini , gençlere imkan görev söz ve sorumluluk veren bir parti olduğunu ,  Terzialan da bulunan gençlerimize anlatmasını istedi.

Önümüzdeki genel seçimlerin önemine değinen TABAK  , önümüzdeki günlerde çalışmalar hakkında yol haritasını kendilerine anlatacağını söyledi.

Tek beldemiz olan Terzialan’ da bu seçimlerde başarıyı üst seviyelere Çıkarmak adına her türlü desteği vereceğini söyledi.

Teşkilatlar’dan sorumlu Başkan yardımcısı Okay TOY‘ un katılımıyla istişarelerde bulunarak İlçe Başkanımız ve yönetimimiz olarak Beldemize üzerimize düşen her türlü desteği yapmaya hazır olduklarını genç kardeşlerimize ifade etti.

Mahalle ve köy yönetimleri ile ilgili bilgiler veren Okay TOY ; ”Birlik beraberliğimizin her daim devam edeceğini , başarının bu şekilde yakalanacağını , yeni yönetimde görev alan Kardeşlerimize Başarılar diliyorum” dedi.

Haber ,  BURASI ÇAN’dan Alınmıştır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir