BASIN AÇIKLAMASI

GENEL GÜNCEL HABER SİYASET
164 Defa Okundu

MHP. TERZİALAN BELDE TEŞKİLAT BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI

Açıklama Aynen Şöyledir;

Geçtiğimiz Günlerde Bir Gazeteci’nin , Terzialan’a Gelip , Şehitlik Hakkında Bakımsız ve İlgisiz Tarzında Haber Yapmasını Kınıyoruz.

Haberi Yapan Gazeteci Arkadaşın, Bize Gelip Bilgi Almasını İsterdik.

6 Ay Gibi Kısa Bir Zamanda Terzialan’a Ne Gibi Hizmetlerin Yapıldığını Yerinde Göstermek İsterdik.

Bilindiği Üzere , Belediye Başkanımız , Personeli Seferber Edip Görevlendirmesiyle, Mezarlık, Şehitlik ve Mahalle Araları 6 Ay Gibi Kısa bir Zamanda 3 Kez Temizlenmiştir.

Bu Haberi Yapmasında Art Niyet Olduğunu Düşündüğümüz , Beldemizi ve Başkanımızı Karalamayı Amaçlayan Bu Gazeteci Arkadaşı Kınıyor ve Terzialan’da Neler Olup Bittiğini Bilmeden Haber Yapmasını Gülünç Buluyoruz.

Bu Arada Çan İlçe Başkanımız Fikri YILMAZ’a Yapılan Kalleşçe Hain Saldırıyı Kınıyor, Kendilerine Allah’tan Acil Şifalar Diliyorum.

Terzialan MHP. Belde Başkanı
………Oğuz ÖZKAN


4 thoughts on “BASIN AÇIKLAMASI

  1. Değerli arkadaşlar Gazeteci gördüğünü duyduğunu kamuoyuna yansıtmakla görevlidir. ben bu açıklamayı Belediye Başkanının yapmasını isterdim.Ben bu haberi yaparken kimsenin fikrini almadım. Kızılelma da meydana gelen orman yangını dönüşünde baktım ki şehitlik abidesi var ve çevresi otlardan görünmüyor benim gözümde orası habere konudur.Beldede diğer yapılanlara gelince ben her zaman herkese bir telefon kadar yakınım. ararsalar her konuda haberleriniz ulusal ve yerel gazetelerde yer alır.Belde başkanının kınamasını ben görmemezlikten geliyorum.bir işçi böyle göz önünde bulunan yerleri 1 günde temizler ve böyle olumsuzluklara yer vermez.

  2. Şehitliğin olduğu eski mezarlık haberden öncemi yoksa haber ulusal basına çıkınca mı temizlendi.Lütfen biraz dikkat…Başkan durmak yok,aynı hızla devam.Birileri iş yapmak için iktidar olmak gerekmediği gerçeğini görmesi gerekiyor.Tabi bakış açısı önemli.Birde sokakta gezen sahipli köpeklere bir çare düşünseniz..Çocuklara birşey olursa üzülürüz sonra….

  3. Bence yeni yapacağınız yerler yerine kötü görünümlü yerleri de düzeltseniz çok güzel olur ve bir de önerim var o mezarlığa da sembolik mezarlar yapılabilir hem mezarlık olduğu belli olur hem hoş bir görüntüye kavuşur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
24 ⁄ 12 =