BAŞKAN GÖYMEN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

GENEL YAŞAM
617 Defa Okundu

.

Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN yayınladığı mesaj ile vatandaşların Kurban Bayramını kutladı. Başkan mesajında şunları söyledi;
Bizleri birbirine yakınlaştıran, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı Mübarek Kurban Bayramına bir kez daha kavuşmanın büyük mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.
Bayramlar; toplumun manevi bir zenginliği olup, birlik ve beraberliği perçinleyen, insani vasıfları ön plana çıkaran, dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının en yükseğe çıktığı çok özel ve kutsal günlerdir. Unutmamalıyız ki sevinçler ve mutluluklar paylaştıkça artar, üzüntüler ve acılar da paylaşıldıkça azalır. Toplumumuzda önemli bir yeri olan bu mübarek günlerin bizlere hatırlattığı en önemli unsur; kavga, öfke ve nefret gibi duyguların bir kenara bırakılarak, paylaşım, hoşgörü, kardeşlik ve sevgi gibi duygularının yaşanabilmesine vesile olmasıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımın mübarek Kurban Bayramını kutlar, beldemize, ülkemize, İslam alemine huzur ve barış getirmesini, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.
Tuncay GÖYMEN
Terzialan Belediye Başkanı