BAŞKAN İLE BİR GÜN…

GENEL YAŞAM
1.458 Defa Okundu

.

Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN‘in bir günü nasıl geçiyor onu araştırdık ve de başkana misafir olduk.
Sabah erkenden Terzialan Belediyesine gelen başkan GÖYMEN , ilk önce o gün yapılması gereken işleri , Fen işleri müdürü Ufuk TEKİN ile birlikte gözden geçirerek planlıyor. Çalışanlarını , işin durumuna göre bir kaç ekibe ayırıyor , dağıtım yapıyor.
Gelen misafirlerini makam odasında ağırlayan başkan GÖYMEN , misafirlerine , çay , kahve , kuru pasta , çikolata ikramlarında bulunuyor.
Daha sonra , Meclis üyesi İbrahim ORTA ile Fen işleri müdürü Ufuk TEKİN‘i de yanına alan başkan GÖYMEN , Belde içerisindeki çalışmaları yerinde inceliyor. Bu bazen boya işleri oluyor , bazen vatandaş şikayeti oluyor , bazen kanalizasyon çalışması oluyor , bazen su patlakları oluyor ,  bazen de belediye çalışanlarını denetleme oluyor.
Daha sonra da ,  yine yanındaki ekibi ile birlikte , yapımına 16 Nisan 2019 da başlanan ve büyük bir hızla ilerleyen gölet başındaki Ş.Bnb.Ercan KURT Sosyal Tesislerini gezerek incelemelerde bulundu. Çalışan işçiler ile bir araya gelerek , çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ayrıca burada Gazetemize bilgiler veren başkan GÖYMEN , Kır Düğünü için de yer ve zemin çalışmalarına başladıkları müjdesini verdi.
Ardından da , sık sık yaşlı ve hastaları ziyaret ettiğine şahit olduğumuz başkan GÖYMEN , bu defa da inşaat ustası  Abdullah TAŞKIRAN‘ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bilindiği üzere , arefe günü Kurban bıçaklarını taş ile bileyerek , Kurban Bayramı için hazırlık yapan TAŞKIRAN , taş’ın patlaması üzerine elinden ve bacağından yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı.
Tekrardan makamına geçen GÖYMEN , çalışmalarına burada devam etti. 
Başkanın hızına yetişmek gerçekten zor…
GAZETE TERZİALAN olarak , Başkana ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Başkan çalışıyor…