BAŞKANA TAM YETKİ VERİLDİ

DUYURULAR GENEL HABER
57 Defa Okundu

 

BAŞKANA TAM YETKİ VERİLDİ

 

Olağanüstü meclis toplantısı , 22.06.2017 Perşembe günü , saat 17:00 de, Terzialan Belediyesi , toplantı  salonunda , Belediye başkanı Tuncay GÖYMEN , Yazı işleri müdürü Naci BECEREN , Fen işleri müdürü Ufuk TEKİN ve encümenlerin huzurunda yapıldı.

 

KARAR ÖZETİ: Beldemiz caddelerine kilitli parke taşı döşenmesi için , İller bankası A.Ş den kredi kullanımı için Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN'e yetki verilmesi.

 

KARAR: Başkanlık makamınca meclise havale olunan ve Olağanüstü Meclis Toplantısının gündem maddesini oluşturan Fen İşleri Memurluğunun 21.06.2017 tarih ve 406 sayılı teklifi Yazı İşleri Müdür V. Naci BECEREN'e okutturularak gereği görüşüldü.

 

       Beldemiz Süle  ve Çakmakçayır mahalleleri muhtelif sokak ve caddelerine Kilitli Parke Taşı döşenmesi için İller Bankası A.Ş. den kredi kullanılması için yapılan açık oylama sonucunda ; Halil CANDAN , Mustafa SAĞIN ve Mehmet ÇAYIR Ret oyu kullandı. 4 (dört) Kabul , ve 3 (üç) Ret oyuyla , Kilitli Parke Taşı döşenmesi için İller Bankası A.Ş. den kredi kullanılmasına ve bu konu ile ilgili her türlü işlemler ile her türlü belgenin imzalanması için , 5393 Sayılı Belediye Kanununun 38. maddesine istinaden Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN'e tam yetki verilmesine  , 5393 Sayılı Belediye Kanununun 8. maddesi gereğince oy çokluğu ile karar verildi.

 

MECLİS ÜYELERİ

1-)  Meclis Başkanı : Tuncay GÖYMEN

2-)  Meclis 1.Başkan V.  : Ahmet TÜMER

3-)  Meclis 2.Başkan V.  : Nazmi SARISAKAL

4-)  Meclis Katibi  :  Mustafa SAĞIN

5-)  Meclis Katibi :  Arif YUMUŞAK

6-)  Meclis Üyesi :  Halil CANDAN

7-)  Meclis Üyesi  :  Ayhan UTKU

8 – )  Meclis Üyesi  :  Burhan ALKAN

9-)  Meclis Üyesi  : Mehmet ÇAYIR

10-)  Meclis Üyesi  :  Mesut CANDAN

 

Meclis Toplantısına Katılmayan Üyeler : Nazmi SARISAKAL , Mesut CANDAN , Ayhan UTKU.

 

Yukarıdaki fotoğraf , önceki toplantılardan alıntıdır…

 

 

1 thought on “BAŞKANA TAM YETKİ VERİLDİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir