BAŞKANA ZİYARETLER SÜRÜYOR

GENEL SİYASET YAŞAM
230 Defa Okundu

 

BAŞKANA ZİYARETLER SÜRÜYOR

 

Bir Süre Önce MHP‘den İstifa Ederek , AK PARTİ‘ye Geçen Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN‘e Ziyaretler Devam Ediyor.
Başkanın Yeni Misafirleri AK PARTİ Çan Gençlik Kolları Başkanı Şenol TABAK ve Gençlik Kolları Yönetimi Oldu.
16.02.2016 Günü , Saat: 20:00 de , Ak Parti Binasında Gerçekleşen Ziyarette , Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , Ak Parti Belde Başkanı Cihan KOŞAR , Ak Parti Terzialan Gençlik Kolları Başkanı Yüksel ÖZKAN ve Terzialan Gençlik Kolları Üyeleri , HOŞ GELDİNİZ Diyerek , Misafirlerini Kapıda Karşıladılar.
Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Çan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Şenol TABAK , Ülkemiz üzerinde son zamanlarda oynanan oyunların yıkım amaçlı hazırlanan senaryolar olduğunu, bu konuda parti gözetmeksizin Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan herkesin birlik içinde hareket etmesi gerektiğine değindi. Tuncay Başkan’a bundan sonraki Zaman’da Çan ve Terzialan gençliği olarak sahip çıkacaklarını iletti.
Terzialan Belediye Başkan’ı Tuncay GÖYMEN’ de:  Birlik ve beraberliğe vurgu yapıp , Terzialan için elinden gelenleri yapacağını , Ak Partiyle hizmetlerin daha çok geleceğinden ve Ak Parti ailesine katılmaktan duyduğu mutluluğu gençlere aktardı.
Ak Parti Belde  Başkan’ı Cihan KOŞAR,  Tuncay Başkan’la birlik içinde Terzialan için çalışacaklarını birlik içinde hareket edeceklerini ve kimseye ayrımcılık yapmayarak Terzialan’a hizmet getirmek için çalışacaklarını söyledi.
Toplantıya Katılan Arif YUMUŞAK ve Mehmet KURT ( Karamehmet) , Ak Gençlere Siyaset Hakkında , Tecrübelerini ve Birikimlerini de Aktarma Fırsatını da  Buldular.
Terzialan Gençlik Kolları Başkanı Yüksel ÖZKAN‘da , Geleceğe Dair Planların Konuşulduğu  ve Samimi Bir Hava İçerisinde Geçen , Başta Çan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Şenol TABAK Olmak Üzere , Bu Akşama Katılan Tüm Misafirlere Ayrı Ayrı Teşekkür Ederek , Memnuniyetini Dile Getirdi. Hatıra Fotoğrafıyla , Program Sona Erdi.
Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN‘in Bir Sonraki Misafirleri de , Ak Parti Çan İlçe Teşkilatı , Çan Gençlik Kolları , Terzialan Gençlik Kolları ve Yönetim Kurulu Üyeleri Oldu.
19 Şubatta , Belediye Başkanının Makam Odasında Gerçekleşen Ziyarete , Ak Parti Çan İlçe Başkanı Mustafa KARAGÖZ Umre de Olduğu İçin Başkan Vekili Okay TOY , Gençlik Kolları Başkanı Şenol TABAK , Terzialan Gençlik Kolları  ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN‘e , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU‘nun Çerçeveli Fotoğrafını Hediye Ettiler.
Sohbet ve Muhabbet Ortamında Yapılan Ziyaretten ve Hediyelerden Duyduğu Memnuniyeti Dile Getiren Başkan GÖYMEN , Ziyarete Gelen , İlçe ve Belde Yönetimine , Gençlik Kollarına Ayrı Ayrı Teşekkür Etti.
Ziyaretler , Hatıra Fotoğraflarıyla Son Buldu.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

12742264_1350775404939482_445922702857108948_n

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
8 ⁄ 4 =