BAŞKANIN BAYRAM MESAJI

GENEL YAŞAM
353 Defa Okundu

.

Ramazan Bayramı olması vesilesiyle , Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , mesaj yayınlayarak vatandaşların Bayramını kutladı. Başkan GÖYMEN mesajında şöyle dedi; 
“Mübarek Ramazan Ay’ını geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız vurgusu yaparak “Dünya olarak içinde bulunduğumuz zorlu pandemi süreci, hayatımıza yeni bir dizi zorunluluklar da bıraktı. Birbirimizden uzakta, dijital ortamlarda, sosyal mesafe kurallarını gözeterek ve diğer bazı kurallara uyarak hayatımızı sürdürmek, özel günlerimizi kutlamak zorunda kalıyoruz. Gönül gönüle olduktan ve uyarıları dikkate aldıktan sonra mesafelerin bir önemi olmadığını bilen bizler, yine ihtiyaç duyan kişilere yardım edebilir, çocuklarımızı sevindirebilir ve dargınlıkların giderilmesi için yeni fırsatları hayata geçirebiliriz.
Elbet, bu günlerde geçecek. Özlediğimiz o güzel günlere tekrar kavuşacağız. Akrabalarımızla, komşularımızla yeniden bir araya gelecek, büyüklerimizle bayramlaşacağız. Çocuklar yine parklarda özgürce oynayacak. Şimdi hepimize düşen en önemli görev tam kapanma sürecinde de alınan tedbirlere uymamız. Gelecek bayramları hep birlikte kutlayabilmek için; sizlerin ve bizlerin sağlığı için bu bayram evlerimizdeyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle başta sağlık olmak üzere, kardeşliğin, hoşgörünün ve dayanışmanın daim olduğu nice bayramları birlikte yaşamak dileğiyle tüm İslam Âleminin ve hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, mutluluk ve huzur dolu günler getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Tuncay GÖYMEN
Terzialan Belediye Başkanı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir