BAŞKANIN HASTA ZİYARETİ…

GENEL SAĞLIK
23 Defa Okundu

Belediye Başkanı TUNCAY GÖYMEN‘den Geçmiş Olsun Ziyareti….

Bedri-Rüveyde ÖZKAN‘ın Oğullarından Behti ÖZKAN , Kısa Bir Süre Önce Burun Kanaması Şikayeti İle Gittiği Ç.KALE Anadolu ve Ç.KALE Devlet Hastanesinde Tedavi Görmüş ve Bir Süre Önce de Taburcu Olmuştu.

Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN ve Beraberindeki, Oğuz ÖZKAN ile Yusuf ÇAYIROĞLU ile Birlikte, Bedri ÖZKAN‘ın Armutluktaki Bağ Evinde, Behti‘ye Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundular.

Bir Süre Sohbet Eden Başkan ve Beraberindekiler, ”Ziyaretin Kısası Makbuldür”Deyip Oradan Ayrıldılar.

Edindiğimiz Bilgiye Göre, Yaklaşık 2 Hafta Hastanede Kalan Behti ÖZKAN, Burun Kanaması Şikayeti ile Gittiği Ç.KALE Anadolu Hastanesinde , Burundan-Beyine Giden Damarın Çatlaması Sebebiyle Ameliyata Alınmış, Burada Bir Süre Yatan Behti ÖZKAN, Daha Sonra da, Ç.KALE Devlet Hastanesine Yatarak, Burada da Kasıklarından Ameliyat Olmuştur. Evinde Bir Süre Dinlecek Olan Behti ÖZKAN‘ın , Önümüzdeki Günlerde de Tekrar Hastaneye Yatarak ,Ameliyat Olacağı Öğrenildi.

Esnaflar Olarak, Takvimlerimiz Koparılmıyor, Gazetelerimiz Getirilmiyor. Yokluğunu Daha da Hissettiğimiz Kardeşimiz Behti ÖZKAN’a, Bir An Önce İyileşerek Aramıza Dönmesini Bekliyor, ALLAH’tan Acil Şifalar Diliyoruz.

FOTOĞRAFLAR İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ…