BAYANLARA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

GENEL YAŞAM
615 Defa Okundu

.

BAYANLARA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

 

Terzialan Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen , Belediyenin faaliyetleri hakkında , bayanlara bilgilendirme toplantısı ve eğlence , 03.11.2018 Cumartesi günü yapıldı.

Saat 19:00 da başlayan program , Belediye başkanı Tuncay GÖYMEN tarafından yapılan sunum , Habibe DERE ve ekibinin folklor gösterileri , eğlence ve pilav ikramı şeklinde gerçekleşti.

Bilgilendirme toplantısı ve eğlence sonrası da , Çan Ak Parti kadın kolları başkanı Birsen DİRLİK ve ekibi , Belediye başkanı Tuncay GÖYMEN‘i makamında ziyaret ederek , kadın kolları toplantısını gerçekleştirdiler.

Terzialan Belediyesi / Kapalı düğün salonundaki bilgilendirme toplantısına , Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , Çan Ak parti kadın kolları başkanı Birsen DİRLİK , Ak parti belde başkanı Ahmet TÜMER , Süle Mahallesi Muhtarı Erdal TEKİN , Terzialan Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ufuk TEKİN , çok sayıda misafir ve belde halkı katıldı. Geceye ilginin büyük olması gözlerden kaçmadı.

Özellikle de Habibe DERE ve ekibinin folklor gösterileri ilgiyle izlendi ve geceye ayrı bir renk kattı. Yeri gelmişken de Habibe hocayı kutlamadan geçemeyeceğim. Çanımıza Halk oyunlarını sevdiren , folklor ile özdeşleşen , gerek okullarda , gerekse Halk eğitim merkezlerinde bir çok öğrenci yetiştirerek bu yönde büyük gayret sarf eden Habibe DERE hocamızı canı gönülden tebrik ediyor ve de kutluyoruz. Emeklerin için TEŞEKKÜRLER HABİBE HOCAM

Bilgilendirme toplantısı ve eğlencenin ardından da , Pilav – yoğurt ve tatlı ikramıyla gece sona erdi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

1.BÖLÜM

2.BÖLÜM

3.BÖLÜM

4.BÖLÜM

5.BÖLÜM

EĞLENCE

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir