BELDEMİZDEN TEKİRDAĞLI MOTORSİKLETÇİLER GEÇTİ

GENEL SPOR YAŞAM
27 Defa Okundu

 

BELDEMİZDEN TEKİRDAĞLI MOTORSİKLETÇİLER GEÇTİ

 

Temod ( Tekirdağ Motorsiklet Derneği ) 30.04.2016 Cumartesi Günü , Saat 16:00'da Beldemizi Ziyaret Etti.

 

40 Adet Motorsikletten Oluşan Grup , Önce Beldemizi Turlayarak Şow Yaptılar , Ardından da , Belediye Başkanlığı Tarafından Hazırlıklar  Yapılarak , Terzialan Göleti Kenarında  İkramlarda Bulunuldu.

 

Burada , Yeşillikler İçerisinde Yiyip – İçen Temod Grubu , Ardından da , Çimenler Üzerinde Güreşe Tutuştular.

 

Daha Sonra , Plaket Takdimi Yapılarak , Hatıra Fotoğrafları Çekildi.

 

Ardından , Çan'dan ve Beldemizden de Motorcuların Olduğu Grup  ile Belde Meydanına Gelen Temod Derneği Üyeleri , Burada Konaklayarak , Çay Kahve Molası Yaptılar.

 

Vatandaşlar Tarafından , İlgiyle ve Merakla İncelenen Motorsikletler , Bol Bol Hatıra Fotoğrafı Çekimiyle Sona Erdi.

 

Görüştüğümüz Temod Üyelerinden , Kullanmış Olduları Motorsikletlerin 2. El Fiyatlarının , 20.000.00 TL. ile 130.000.00 TL. Arasında Olduğunu Bilgisini de Aldık.

 

Tekirdağ'dan Yola Çıkarak , MalkaraKeşan – GeliboluLapseki Çanakkale ÇanTerzialan İstikametini Takip Eden Motorsikletli Grup , Bardakçılar Dağ Kaplıcasında  , Havuz Keyfi Yaptıktan Sonra , Buradan da , Bir Program İçin , Yenice de Bulunan Göknar Otel'e Doğru Hareket Ettiler. Daha Sonra da İstikamet K.KuyuEdremit – Ezine

 

Temod Yönetimi Adına da , Kadir YENİPAZARLI , Şu Açıklamalarda Bulundu;

"Temod Olarak Düzenlemiş olduğumuz ve Çan – Terzialan – Yenice – Edremit – Çanakkale Gezimize Katılan Tüm Arkadaşlarımıza , Bu güzel Gezinin Organizasyonunda Çok Büyük Emeği olan , Yeniceli Muammer Dirlik  Arkadaşımıza , Çanlı Dostlarımıza Emin Görgün  Arkadaşımıza , Terzialan Belediye Başkanımız Sn Tuncay Göymen e , Terzialan Fen işleri Müdürümüz Ufuk Tekin ve Emeği geçen Tüm personele Arkadaşlarımıza , Yenicede bizlere Otel konusunda Yardımcı Olan Yenicenin meşhur dondurmasından ikram eden , Yenice Belediye kros Motosiklet sporcusu olan Apo Arkadaşımıza Yeniceli Çanakkaleli Kross Spocularına Harun Arkadaşımıza  , Safkan At Çiftliği nde bizi Ağırlayan Kovboy Onyedi Abimize , Sürüşümüz Boyunca Güzel fotoğraflarıyla Hoş sohbeti ile Sürüş sırasında grubu toplayarak gelen  , Hüseyin Arda Abimize Takipçilerimize , Sonsuz Teşekkürlerimi Sunarım , Saygılarımla" Dedi.

 

GAZETE TERZİALAN Olarak , Beldemize Gelerek Ziyarette Bulunan Tüm Temod Üyerine Ayrı Ayrı Teşekkür Eder , Tekrar Bekler , Kazasız , Belasız Hayırlı Yolculuklar Dileriz.

 

FOTOĞRAF: AHMET KAMALI

VİDEO: BEYTULLAH ÖZKAN – FATİH KINALI

 

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

1.BÖLÜM


Tekirdağlı Motorsikletçiler Terzialan da 1.Bölüm paylaşan: f1276955231

 

 

2.BÖLÜM


Tekirdağlı Motorsikletçiler Terzialan da 2.Bölüm paylaşan: f1276955231

 

13077052_1026426857413227_1838861172506559776_n

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir