BELEDİYE BAŞKANI GÖYMEN , BOCCE VE DART YILDIZLARINI KABUL ETTİ

GENEL YAŞAM
90 Defa Okundu

 

BELEDİYE BAŞKANI GÖYMEN , BOCCE VE DART YILDIZLARINI KABUL ETTİ

 

Belediye başkanı Tuncay GÖYMEN , 28-29 Mart 2018 tarihlerinde , Çan Fen Lisesi  Bocce sahasında düzenlenen , Çanakkale Okul Sporları ,  İl müsabakalarında , 4  dalda katıldığı yarışmaların üçünden birincilikle ayrılarak , Balıkesir bölge elemelerinde ilimizi temsil etmeye hak kazanan , Şehit  Binbaşı Ercan KURT Ortaokulu Müdürü  Göksel KURT , Müdür Yardımcısı Burcu GEZGİN , Beden Eğitimi Öğretmeni Cahit YILDIZ  ve Öğrencilerini makamında kabul etti.

12.04.2018 Perşembe günü gerçekleşen görüşmeye , Belediye başkanı Tuncay GÖYMEN , Şehit Binbaşı Ercan KURT Ortaokulu müdürü Göksel KURT , Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.

Misafirlerini kapıda karşılayan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , Madalyaları ile gelen yıldız kızlar ve yıldız erkekler takımı öğrencilerini de , çam sakızı çoban armağanı hediyeler ile ödüllendirdi.

Yaklaşık 1 saat süren görüşme , sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

Bildiğiniz gibi , Şehit Binbaşı Ercan KURT öğrencileri , 2017 – 2018 Okul Sporları , Dart Yıldız Erkekler İl birinciliği , Bocce küçük erkekler İl Birinciliği , Bocce yıldız kızlar İl Birinciliği , Dart yıldız kızlar İl Birinciliği , Bocce küçük erkekler İl Birinciliği madalyalarını Okullarına kazandırmışlardı.

Bu başarıda emeği bulunan tüm Öğretmen ve Öğrencilerimizi , bir kez daha canı gönülden tebrik ediyor , İlimizi temsil derek , Balıkesir de yapılacak olan elemelerde de , üstün başarılar diliyoruz.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir