BELEDİYE BAŞKANI TUNCAY GÖYMEN AK PARTİ’YE GEÇTİ

DUYURULAR GENEL SİYASET
338 Defa Okundu

BELEDİYE BAŞKANI TUNCAY GÖYMEN AK PARTİ’YE GEÇTİ

 

Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , Bugün (05.01.2016) Saat: 12:00 de , Ak Parti Grup Toplantısı Öncesinde Yapılan  Törende , Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU Tarafından Rozeti Takılarak , Ak Parti’ye Katılmış  Oldu.
Rozet Takma Töreninde , Ak Parti Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN , Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan GİDER , Çanakkale Ak Parti İl Başkanı Erdener CAN , Çan Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa KARAGÖZ , Kısa Bir Süre Önce Partisinden İstifa Eden MHP.’li Ecebat Belediye Başkanı Adem EJDER ve Terzialan Ak Parti Teşkilat Başkanı Cihan KOŞAR da Hazır Bulundu.
Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN ve Ecebat Belediye Başkanı Adem EJDER‘in , Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU Tarafından  Rozetleri Takılarak , AK PARTİ’ye Katılma Töreni , Televizyonlardan Canlı Olarakta  Yayınlandı.
AK Parti’ye katılan Belediye Başkanlarını tebrik eden Bülent TURAN şunları söyledi. “AK Parti çatısı altında iki kıymetli belediye başkanımızla buluşmuş olmaktan, Eceabat’a, Terzialan’a birlikte hizmet edecek olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siyasi parti değişikliği hiç kolay bir iş olmamakla birlikte uygulamada da zorlukları vardır. Ancak siyasi parti mensubiyeti takım tutmaya benzemez. Mensubu olduğunuz parti iş üretmiyorsa daha üretken daha vizyoner bir partiye destek olunabilir. AK Parti ailesi her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. Kapımız bu hareketin içerisinde millete hizmet etme aşkıyla çalışmak isteyen herkese açık. Aramıza katılan belediye başkanlarımızın Eceabat’a, Çan’a, Terzialan’a tüm Çanakkalemize hayırlı olmasını diliyorum“​ dedi.
Bilindiği Üzere , Ecebat Belediye Başkanı Adem EJDER  23.12.2015 Çarşamba Günü , Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN de , 18.12.2015 Cuma Günü , Partilerinden İstifa Ederek , Bağımsız Kalmışlardı.
2 Başkanın da MHP’den İstifa Ederek AK PARTİ’ye Katılmasıyla , Çanakkale Bölgesinde MHP’li Sadece Gökçeada Belediyesi Kalmış Oluyor.
GAZETE TERZİALAN Olarak , AK PARTİ’ye Geçen Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN‘i Tebrik Eder , Beldemiz İçin  Hayırlı Olmasını Temenni Ederiz.

 

8145_10153405878644895_2787217358362336574_n

1913963_10153405773494895_3011863842601817451_n

1170794_1031452696876766_5694265764865395527_n 1936676_1525277887769454_84445758032535512_n

 

 

.

.

16 thoughts on “BELEDİYE BAŞKANI TUNCAY GÖYMEN AK PARTİ’YE GEÇTİ

 1. hAKLI  kardeşim Tuncay göymen seçim zamanı Hırsızlar diyecek, diğer taraftan arkasından yürüdüğü milliyetçi kardeşlerimi yarıyolda bırakıp ben ak partiliyim diyecek kusura bakma ama yok öyle yağma. Seçim zamanı kim oy verecek başkana , bu insanları keriz,enayi yerine koyamazsınız bunun hesabı birdaha ki seçimde görülür. Bakalım sence mi? yoksa bence mi?

 2. haklı ama:

  en güzel tespiti son cümlede yapmışsın. biraz devrik olmuş ama yine de olmuş.

  Tabiki de bence. Aynen öyle tabikide sence kazanamaz. Seçimlerde de hayal kuruyordunuz, şimdide hayal kuruyorsunuz. İyidir hayal kurmak. Bak bakalım nasıl kazanıyor seçimlerde birkez daha. Tabikide bence:)

 3. Bu nasıl bir sinamadır benim aklım hala almıyor seçim zamanı bunlar hırsız diye meydanlarda bagırıyorlar daha sonra pardon abi deyip ben mhp den istifa ettim . 15 gün sonra abi ben zaten AKP liyim deyip AK partiye geçiyorlar. bu beldenin AK parti yönetimi Sayın Bülent TURANA bilgi vermezmi bu adam seçim zamanı Ak partiyi karalamıştır. Hemde bu bir belediye seçimidir belediye seçimlerinde partiler eleştirilmez adaylar birbirini eleştirir ama bizim beldemizdeki seçimlerde Sayın Tuncay GÖYMEN  Ak partiyi karalamaktan başka birşey yapmamıştır nasıl olurda AK parti bunu kabul eder hala benim aklım almıyor ve anlam veremiyorum. Sayın Tuncay GÖYMEN bir dahaki dönem acaba hangi partiden aday olacak AKP mi VEYA MHP mi? YOksa yoksa CHP mi bence hiç fark etmez hangi partiden aday olursa olsun Sayın TUNCAY GÖYMEN birdaga terzialandan belediye başkanı kesinlikle seçilemez. Tabikide bence. 

  1. Önmesiz  kişi sen ve senin gibiler yenilgiyi kabul edip terzialanı karıştırmayı bıraksa artık iyi olacak bak işine kardeşim git hocalığını yap.Ak parti yönetimi elbetteki üst amirlerine durum bilgisi veriyorlar.Seçim zamanı hepimiz burdaydık söylenenleri duyduk her iki adayınında parti üzerinden karalama konuşmaları olmadı zaten hangi başkan adayı yerel seçimde parti siyaseti yapabilirki hatta sana şunuda söyleyeyim ben başkanın iki yıldır hiç bir siyasi çalışma içinde olduğunu görmedim.Bırak kardeşim terzialanın yakasını 20 sene sonra ilk defa toplum için çalışan bir başkan gelmiş başımıza oy vermesekte çalışmalarını taktir ediyorduk zaten şimdi siyasi olarakta aynı çizgide olduğumuza göre bence her şey çok güzel, ne oldu hani herşey şirin beldem içindi tamam işte başkan şirin beldemiz için ak parti dedi ne yani sen olmazsan şirin belde veya ak parti hizmetleri olmuyormu ak parti senin tekelindemi benim beldemin huzura ihtiyacı var bizi rahat bırak git kendi çöplüğünde öt.

 4. GAZETE TERZİALAN olarak sizlerden ricamız;

  1- Haberlerimiz içersinde geçen kişi veya kurumlara argo kelimeler, kişisel veya kurumsal hakları ihlal eden yazılar, karalama maksatlı yorumlar, aslı kanıtlanmamış beyanatlar yayınlanmaz.

  2- Yapılan yorum haberle alakalı değilse yayınlanmaz.

  3- Yorumlarınızda İmla Kurallarına uymaya özen gösteriniz.

  4- Spam yorum yapılması (aynı veya benzer yorumu tekrar tekrar gönderilmesi) durumunda benzer yorumlara onay verilmez.

  5- Yorumlarda tartışma yaratmaya dönük, başkasının haklarının fazla olduğundan bahisle kendi haklarını aramaya yönelik ifadeler onaylanmayacaktır.

  6- Tamamı büyük harfle yazılan yazılar ile efendi! Aslanım! gibi argo ifadeler ve karşı tarafı rencide edici söylemlerin yer aldığı yorumlar onaylanmayacaktır.

  7- Sitemiz tartışma ve eleştiri platformu değildir. 

   

  8 – Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.

   

  1. chp de mhpde bu sayede hırsız diye bağırdıkları ak partisine oy vermiş oluyor..haydi rasgele

 5. ne oldi tıpış tıpış gelysunuz demiş birileri. Biz tıpış tıpış geleyruzda sizde tipiş tıpış oy verecesunuz ha bu bizim adama.ha vermeyuk dersenuz onunda çözümü var biz veriruk.

 6.  Önce herkes kendi hayatını gözden geçirsin doğrusuyla yanlışıyla.başakana laf sokuşturmak yerine destek olunda çok sevdiğnizi söylediğiniz beldenize bir hayrınız olsun.(HAYIRLI OLSUN demekle olmuyor anla artık hayrın ne olduğunu ölüm var unutma)

 7. Herkese yetecek kadar rozetimiz vardır…. 😀   Ne oldi tıpış tıpış geleysinuz..

 8. MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

  Milliyetçiliğin ve Ülkücülüğün ne demek olduğunu çok iyi biliyorum… Bu temel 9 Şubat 1969 da Merhum ALPARSLAN TÜRKEŞ TARAFINDAN ATILDI. Hergün cefa çektiler, suikastler yapıldı, yargılandılar, ülkü şehitleri verildi. Son şehit te FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU dur. Onlar ve bizler neleri varsa bu kutlu yola, bu kutlu hedefe başımızı koyduk. İlkemiz Turancılık oldu hep. Aç yattık,aç gezdik,sopa yedik ama hep bu davada yılmayan neferdik.. Ben TÜRK OĞLU TÜRK üm… Ben ALPARSLAN TÜRKEŞ in yolundayım. Bi günlüğüne değil, bir saniyeliğine satmadım davamı, karşılık beklemedim hiç bi zaman, davasını satanlarda affedilmedi hiç bir zaman. Dularımda Başbuğum vardı hep. Onun açtığı bu yola herşeyimi feda ederek girdim.Fazla bişey demeye gerek yok. ÜLKÜCÜLER YILMADAN YOLLARINA DEVAM EDECEKLERDİR… Ne Mutlu TÜRK üm Diyene…

  1. Osman Kardeş seni tebrik ediyorum. Gerçek dava adamı nasıl olmalı çok güzel anlatmışssın. Dava ADAM lığı ile siyaset adamlığı arasında kaf dağı ile yerin dibi kada r fark vardır. Helal olsun

 9. Tuncay başkan MHP'den istifa ederek AKP'ye geçti. Hayırlısı olsun. Bizim Terzialan Beldesi olarak bakanlıklar veya siyasi iktidarın güdümünde olan devlet kurumları ile ilgili taleplerimizi yaptırabilmek için çikolata kutularına koyabileceğimiz dolarlarımız var mıydı? Yoktu. 740 milyarlık saat alabilir miydik? Alamazdık. Bakan çocuklarını 30 bin dolar maaş ile belediyeye danışman yapabilir miydik? Yapamazdık. Ee o zaman ne verebilir ve ne yapabilirdik? Tuncay başkanı verebilir ve AKP'li yapabilirdik. İnşallah tüm bunlar boşa gitmez de ihtiyaçlarımız yerine getirilir. Tuncay başkan bir lafım da sana; umarım taleplerimizin listesinde yazılanların hepsini kabul ettirmişsindir.

 10. ben bir mhp li olarak tuncay başkanın kazanması için yapmış olduğum tüm çalışmalarımı ve emeklerimi HELAL etmiyorum yazıklar olsun.

 11. Bu işin kazananı şüphesiz Beldemiz Terzialan oldu. Tuncay Başkanın  hissesine düşen öncelikle kırgınlıkların bitmesi adına AKP ve MHP teşkilatlarında gönlü kırılanların gönlünü alması ve Gerçekten EŞİT mesafede durabilmesi gerekir. Birlleştiren olmalıdır. Hizmetler zaten yağmur gibi yağacak kimsenin şüphesi yok. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
13 × 6 =