BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

GENEL YAŞAM
81 Defa Okundu

 

BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

 

Terzialan Belediye Başkanlığı tarafından yapılan  ve daha önce 2 defa tüm halkımıza ve 1 defa da sadece bayanlara yapılan , vatandaşı bilgilendirme toplantılarına bir yenisini daha eklendi.

 

10.11.2017 Cuma günü , saat 20:00'da , Osman Nuri ÇETİN kıraathanesinde toplanan vatandaşlara ve misafirlere hitap eden Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , yapmış olduğu icraatleri , slayt eşliğinde vatandaşlarla paylaştı.

 

Toplantıya , Çan İl Genel Meclis Üyesi Ünsal DİRLİK , Çan Ak Parti İlçe Başkanı Murat OKAN , Çan Ak Partili delegeler , Terzialan Ak Parti Belde  Başkanı Ahmet TÜMER , Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , Terzialan Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Naci BECEREN , Terzialan Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ufuk TEKİN , Terzialan Belediyesi Meclis Üyeleri ,  önceki dönem Terzialan Ak Parti Belde Başkanı Cihan KOŞAR Terzialan İlkokulu Müdürü Nait BOZ , Terzialan İlkokul Müdür Yardımcısı Cevdet DİNLER , Terzialan Cami Dernekleri Başkanı Mehmet KURT , Çan Trac Ekibi , Belediye çalışanları ,  çok sayıda Terzialanlı ve misafirler katıldı.

 

Belediye Çalışmalarını slayt eşliğinde anlatan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , yaptığı hizmetleri , yapmayı düşündüğü hizmetleri  birer birer anlatarak ardından da , sorulara cevap verdi.

 

Sunum ve konuşmaların ardından , pilav + ayran ikramı yapıldı. Pilavın ardından , 1.nolu merkez Camii imamı Fatih ZEYBEK tarafından yapılan yemek duasıyla , programda sona ermiş oldu.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

1.BÖLÜM

 

2.BÖLÜM

 

3.BÖLÜM

 

 

 

 

 

1 thought on “BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  1. kösenin verdiği ucuz mıcır iyi güzel geliyor şimdilik peki ya 1-2 nesil sonra ?? torunlarımız torunlarımızın çocukları ne düşünecek? o çıkan mıcır o ağaçlardan önemli mi terzialan uyuyor bu konuda maalesef doğamız gidiyor, gören misafirler hiç mi bir şey yapılmadı deniyor, alınan ucuz mıcır niye yapılmadığının ve de ileride niye yapılmayacağının cevabı belkide saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir