ÇAKMAKÇAYIR MAHALLESİ DİKİŞ – NAKIŞ KURSU SERGİSİ AÇILDI

EĞİTİM GENEL YAŞAM
17 Defa Okundu

 

ÇAKMAKÇAYIR MAHALLESİ DİKİŞ – NAKIŞ KURSU SERGİSİ AÇILDI.

 

29.05.2016 Pazar Günü , Saat 12:00'de , Çakmakçayır Mahallesi , Dikiş – Nakış Kursu Sergisi , Belde Meydanındaki Yerinde , Düzenlenen Törenle Açıldı.

 

 

Açılışa , Çan Halk Eğitim Müdürü Emel EGE , Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , Çakmakçayır Mahallesi Muhtarı Turhan ÇETİN , Çan Ak Parti İlçe Teşkilat Başkan Yardımcısı Şenol TABAK  , Dikiş Nakış Kurs Öğretmeni Mukadder SAĞIN , Civar Köylerin Dikiş Nakış Kurs Öğretmenleri , Çok Sayıda Misafir ve Belde Halkı Katıldı.

 

 

Hafta İçi 09:00 ile 15:00 Saatleri Arasında Eğitim Verilen Dikiş – Nakış Kursu , Yaşları 29 ile 55 Arasında Değişen , 10 ÖğrencisiyleEkim 2015'ten Beri Devam Ediyor. Kurs Öğretmeni Mukadder SAĞIN , 3 Yıldır Burada Eğitim Veriyor. 

 

Konu İle İlgili Görüştüğümüz Kurs Öğretmenimiz Mukadder SAĞIN , Şunları Söyledi; "Kursiyerlerimizin Yapmış Oldukları , El Emeği , Göz Nuru Ürünleri Sergilemek Amacıyla Buradayız. Hepsi Çok Uğraştılar , Çok Çabaladılar. Sonunda Bu Ürünleri Göz Önüne Çıkardılar. Tüm Öğrencilerimi Canı Gönülden Kutluyorum. Sergimize de Uzaktan Yakından Gelerek , İştirak Edenlere de Çok Teşekkür Ediyorum." Dedi.

 

Sergi Açılışı Sonrası , Pilav Ayran İkramı Yapıldı.

 

GAZETE TERZİALAN Olarak , Verdiği Emekler İçin , Değerli Öğretmenimiz Mukadder SAĞIN'ı Kutluyor , Hünerlerini Sergileyen Tüm Öğrencilerini de Tebrik Ediyoruz.

 

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

DSC_0131

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir