ÇAN BELEDİYE BAŞKANI DR.ABDURRAHMAN KUZU’DAN BASIN’A ÖĞLE YEMEĞİ

GENEL SİYASET YAŞAM
256 Defa Okundu

ÇAN BELEDİYE BAŞKANI DR.ABDURRAHMAN KUZU’DAN BASIN’A ÖĞLE YEMEĞİ

 Çan Belediye Bakanı Dr.Abdurahman Kuzu , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Olması Sebebiyle , 11 Ocak  Pazartesi Günü , Saat 12:00 de , Çan Belediyesi Termal Otel de , Basın Mensuplarına Bir Öğle Yemeği Verdi.
Gazeteciler Gününe , Çan’ın Sesi , Gazete Çan , Yeni Çan Gazetesi , Yazılı Basın ile Beraber İhlas Haber Ajansı ,Gazete Terzialan , Burasıçan, Çanlıdostlar Sitesi, Gazete Caneri Sitesi Sahipleri Katıldı.
GAZETE TERZİALAN Adına da , Muhabirimiz Ahmet KAMALI Toplantıya Katılarak , Plaketini Almıştır.
Dr.Abdurrahman KUZU , Çan’ın Sorunları , Termal Otel Hakkında , Çan’a Yeni Yapılacak Yatırımlar , Devam Eden Projeler Hakkında , Basın Mensuplarına Bilgi  Vererek , Onların da Görüşlerinden Faydalandı.
Dr.Abdurrahman KUZU , ” Bu Yemekli Toplantıyı Dün Yapacaktık. Fakat Pazar Günü Olmasından Dolayı Bu Gün Buluşalım Dedik. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle ilçemizde Bulunan Basın Mensuplarıyla Öğlen Yemeğinde Buluşmuş Olduk ” Dedi.
Tüm Basın Mensupları  ve  Matbaa Çalışanlarına  Hizmet Plaketleri Dr.Abdurahman KUZU Tarafından Takdim Edildi.  Başkan Kuzu Emektar Basın Mensuplarımızın Gazeteciler Günü’nü Tekrardan Kutlayarak , Hepsine Teşekkür Etti.
Program , Çay Servisi ve Ardından da , Termal Otel Önünde Günün Anısına Hatıra Fotoğrafıyla Sona Erdi.
Dr.Abdurrahman KUZU‘nun Bir Kaç Gün Önce , Çalışan Gazeteciler Günü İle Alakalı Yayınlamış Olduğu Mesajı Şöyledir;
 Tarafsız ve ilkeli gazetecilik anlayışıyla büyük özverilerde bulunarak gece gündüz çalışan, kamuoyunun doğru ve tarafsız bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Demokrasinin önemli unsurlarından, toplumun vazgeçilmez kurumlarından olan basın, üstlendiği görevle toplumu aydınlatma ve bilgilendirme adına çok yararlı hizmetler gerçekleştirmektedir. Toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri esas alarak vatandaşlarımızı doğru ve tarafsız haber alabilme ihtiyacını karşılayan basın kuruluşlarımız, aynı zamanda demokrasimizin güçlenmesine büyük katkılar sağlamaktadır.
Ulusal basınımızın yanında ilçemiz ve bölgemizde yaşanan olaylar ve gelişmelerden bizlerin haberdar olmasını sağlayan, aynı zamanda da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtan her zaman el ele ve gönül gönüle çalıştığımız yerel basınımızın değerli çalışanları, her koşulda ve her şartta sorumluluk duygusu içinde toplumun haber alma özgürlüğü adına gecelerini gündüzlerine katmak suretiyle, yüreklerini ve emeklerini ortaya koyarak başarı ile görev yapmaktadırlar. Bizler yerel basınımızı her zaman en önemli haber kaynağımız olarak gördük ve bundan sonra da görmeye devam edeceğiz.
Bu vesile ile ilçemizde ve ülkemizin çeşitli yerlerinde ulusal ve yerel, yazılı ve görsel basın kuruluşlarında büyük özverilerle tarafsız ve ilkeli gazetecilik anlayışıyla halkı bilgilendirmek amacıyla görevlerini yapmaya çalışan değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü bir kez daha kutluyor,  başarı ve esenlik temennilerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum ” Dedi.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

12494981_387654974691873_7042301737023395640_n

1 thought on “ÇAN BELEDİYE BAŞKANI DR.ABDURRAHMAN KUZU’DAN BASIN’A ÖĞLE YEMEĞİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
23 − 19 =