ÇAN GENÇLİK KALE SPOR OYUNCULARINI BASINA TANITTI

GENEL YAŞAM
164 Defa Okundu

.

Kalenin Sultanları 2022 -2023 sezonuna bomba gibi hazırlanıyor. Sezonun ilk maçını 23 Ekim 2022 Pazar günü Kapaklı Site Spor Kulübü maçıyla başlayacak olan sultanlar sezon öncesi moral depoluyor.

Takım oyuncuları ve yönetim kurulu üyeleri yeni sezonun ilk toplantısında bir araya geldiler. Yeni sezonda 2. Ligde mücadele edecek takım hakkında bilgiler veren yönetim kurulu üyeleri sporculara sakatlıksız ve başarılarla dolu bir yıl diledi. Takıma yeni katılan sporcuların tanıtıldığı toplantıda sezon açılış konuşması yapan A takımının baş antrenörü Halil İbrahim KIRMIŞ sporcularına başarılar dileyerek, “Geçtiğimiz sezon güzel bir sezondu. Genç ve dinamik kadromuzla bu sezona da güzel bir başlangıç yapacağız. Misyonumuz Çan’ın yetiştirdiği sporcularla ve çevremizdeki sporcularla güzel bir takım harman oluşturmak. Umarız bu senede başarılı bir sezon geçireceğiz” dedi.

40. yıl havuz başında yapılan toplantıda , takımın yeni oyuncu ve altyapıdan yetişen Voleybolcu kızlar basına ve spor kamuoyuna tanıtıldı. Çan Gençlik Kale Spor Başkanı Meliha TOPRAK ta yaptığı kısa konuşmada TVF 2. lig 4. gurupta mücadele edecek olan takımın yeni oyuncu ve altyapıdan yetişen voleybolcu kızların basına ve spor kamuoyuna tek tek tanıttı. “Çan Gençlik Kale Spor adına yakışır bir başarı grafiğini yakalar ve spor kamuoyuna seyrine doyum olmayan karşılaşmalar seyrettirmek tek hedefimiz. Tüm spor sevenleri spor salonumuza bekleriz” denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir