ÇAN PANAYIRI BAŞLIYOR

GENEL YAŞAM
441 Defa Okundu

.

Geleneksel olarak yıllardır  Çan’da düzenlenen ve kökeni çok eskilere dayanan Çan Güz panayırı bu sene 1 – 2 – 3 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Yılda iki kez kurulan panayırın ilki Haziran ayında ikincisi ise Eylül ayında gerçekleştiriliyor. Çan Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen panayır , 1 Eylül  Çarşamba günü başlayacak ve üç gün süreyle devam edecek.
Çan Belediyesi Kapalı Pazar yerinde düzenlenen ve yoğun ilgi gören panayırda , giyim , zücaciye , ev tekstili , mefruşat , el işi ürünleri ve birbirinden çeşitli ürünler sergilenerek , çeşitli eğlenceler düzenlenecek.
Konuyla ilgili açıklama yapan Çan Belediye Başkanı Bülent Öz,Her yıl geleneksel olarak yapılan panayırımızı bu yıl 1 – 2 – 3 Eylül de yapma kararı aldık. Çan Belediyesi Kapalı Pazar yeri ve yanında bulunan arazide kurulacak olan panayırımıza katılacak olan her esnaflarımıza imkanlar doğrultusunda yer gösterilecek olup kimse mağdur edilmeyecektir. Alışveriş ve eğlenceye bekliyoruz” dedi. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir