DR.ABDURRAHMAN KUZU’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

GENEL SİYASET
222 Defa Okundu

DR.ABDURRAHMAN KUZU'DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU , Beraberinde Çan AK PARTİ İlçe Başkanı Mustafa KARAGÖZ ve Terzialan AK PARTİ Belde Başkanı Cihan KOŞAR İle Birlikte , Kısa Bir Süre Önce AK PARTİ'ye Geçen , Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN'e , Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Bugün(12.01.2016) Salı Günü , Saat 13:30 da Gerçekleşen Ziyaret , Terzialan Belediyesi Makam Odasında Gerçekleşti

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU , Burada Yaptığı Açıklamada , Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN'in AK PARTİ'ye Katılmasından Dolayı Memnuniyet Duyduklarını , Kendileriyle Uyumlu Bir Şekilde Çalışmayı Düşündüklerini , Çan'ın İlk ve Tek Beldesi Olan Terzialan İçin Elllerinden Geleni Yapacaklarını , Destek Olacaklarını Söyledi.

Çan AK PARTİ İlçe Başkanı Mustafa KARAGÖZ de , MHP´den İstifa Ederek Önce Bağımsız daha sonra ise Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU Tarafından AK Parti Grup Toplantısında Takılan Rozet ile AK Parti´ye geçen Terzialan Beldesi Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN´in AK Parti´ye geçmesi ile ilgili Bir Basın Açıklaması Yayınladı. Yapmış Olduğu Basın Açıklaması Şu Şekildedir;

'' HEP BİRLİKTE DAHA DA GÜÇLENEREK YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

İlçemiz Terzialan Beldesi Belediye Başkanı Sayın Tuncay GÖYMEN, Yerel yönetimlerde başarılarıyla destan yazan Ak Partimize katılmıştır.

Kendilerine AK Ailemize hoşgeldiniz diyorum.

Ak Partili belediyelerimizin imza atmış oldukları başarılı projeler hepimizin malumu. Çanımız Ak Parti Belediyesiyle tarihinin en büyük projelerini hayata geçirmiştir.

Yine Çanımızın tek beldesi olan Terzialan´ımızın kaliteli hizmet anlayışıyla buluşacak olması teşkilatımız ve halkımız açısından gurur vericidir.

Bu bağlamda biz Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve Teşkilatımızla birlikte Terzialan Belediyemizin hizmet adına atacağı her adımda tam destek olacağımızı ifade etmek istiyorum.

İnşallah Beldemize ait eksikler tespit edilerek en kısa zamanda çözüme kavuşturulacaktır.

Ak Parti İktidarıyla büyümesine her geçen gün ivme kazandıran ülkemiz, aynı hızla yoluna devam edecektir.

Önümüzdeki süreç ülkemizde olduğu gibi, Çan´ımız ve Beldemiz içinde gelişim, büyüme ve yükselme dönemi olacaktır.

Güçlü iktidar, başarılı yerel yönetimler büyümenin ve gelişimin en önemli anahtarlarıdır.

Çalışmalarımıza Zaman kaybetmeden başlayarak Terzialan´ımızı hizmetlerin en iyisi ile buluşturacağız.

Ak Belediyemizin Terzialan Beldemize ve Çanımıza hayırlı olmasını diliyorum.

AK Partimize katılan Eceabat Belediye Başkanımıza´da hoşgeldiniz diyorum.

DURMAK YOK YOLA DEVAM, DURMAK YOK HİZMETE DEVAM. '' Dedi.

Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN de , Hepsine Ayrı Ayrı Teşekkür Ederek , Ziyaretten Duyduğu Memnuniyetini Dile Getirerek , Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU İle Birlikte Çalışmaktan Kıvanç Duyacağını , Bu Yeni Dönemde , Uyum İçerisinde , Birlik ve Beraberlik İçin de Terzialan İçin Güzel Hizmetler Yapacaklarını Söyledi. 

12410578_1325075617509461_1196177712599739327_n

2 thoughts on “DR.ABDURRAHMAN KUZU’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  1. ee baydınız be bitanesi. yeter artık. ne kıymetlıymıs ak partınız. begenmıyorsanız vermeyın tuncay baskana oy. biz veririz. yine kazanırız. hadi yolunuza. 

  2. vurur yüze ifadesi hayırlı olsun bitanesi.bakıyorum yüzler çok güleç.deveye diken insana söven.sayın kuzu yerel seçimlerde konuşmasını yapar iken belde meydanında bir ses yükselmişti hırsızın çırağı diye. ne çabuk unutulmuş bu hakaretler.koyun sürülüğünden balık sürülüğüne geçtiğimiz unutkanlığımızdan anlaşılıyo. terzialan kazansında biz her türlü kılığa girmeye hazırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
19 − 10 =