DUYURU

GENEL GÜNCEL HABER İLANLAR
650 Defa Okundu

DUYURU

Terzialan Belediyesi ile Terzialan Birlik Arasında , Terzialan-Çan Hattı Üzerinde Yolcu Taşıma İçin Yapılan Görüşmelerde Sona Gelinmiştir.

Terzialan Belediyesi ile Terzialan Birlik Arasında Protokol Anlaşması İmzalanmıştır.

Bu sebeple, Perşembe Günü(30.10.2014), Yatsı Namazından Sonra, Osman Nuri ÇETİN Kıraathanesinde(Belde Kahvesinde) , Ulaşım Konusunda Halkımızı Bilgilendirmek Amacıyla Bir Toplantı Düzenlenmiştir.

Toplantıya Tüm Halkımız Davetlidir.

Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN

10568864_952536338096726_3276772165040194307_n

3 thoughts on “DUYURU

  1. Dün akşamki toplantıdan anlayabildiğim kadarı ile yolcu taşıma işi vatandaşa yarayacak. Teşekkürler başkan.

  2. hakiki SÜLELİ
    T.C. TERZİALAN BELEDİYESİ yazılmayan bir cami kalmış.Onada yazsaydınız bari…Halkın yaptıklarını neden kendinize mal ediyorsunuz anlamadım.Yazı yazdıklarınızın hangisini sizler yaptınız.Ben söyleyeyim.İki ormancı masası.Başka birşey yok.Bu kadar çekememezlik neye be kardeşim.neymiş bunlar kamu malı oluyormuş.Gezin bakalım Türkiyeyi varmı sizin gibisi…Yazık Süle Mahalle halkının yardım isteğini de yok ediyorsunuz.Burada Süle Mahalesindeki meclis üyelerinide kınıyorum.Onlara sadece…..koca bir SIFIR…..Kendi yaptıklarınıza yazın ne yazarsanız….

    Bunuda bir açıklayında…Neymiş öğrenelim bizde…İktidarı geçtiniz gibi geliyor bana siyasette… Anladığım kadarıyla belediye iktidar partisindeyken böyle işler oldu mu hatırlayamadımda….. Yolcu taşıma işi kime yarar.Onu göreceğiz hep birlikte…Çana taksinizle gitmeyin kızarlar sonra …

  3. inşallah beldemiz için hayırlı sonuç çıkmıştır.Tepkiler olumlu yansımıştır .Dağ fare doğurmasın.mutlu sona ramak kaldı..hadi bakalım göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir