EMEKLİ OLDUM

GENEL YAŞAM
417 Defa Okundu

.

Beldemiz öğretmenlerinden olup , 22 yıldır da beldemiz Ş.Bnb. Ercan KURT Ortaokulun da öğretmenlik ve müdürlük görevlerinde bulunan Göksel KURT , duygu dolu bir veda yazısı ile emekliye ayrıldığını duyurdu. 
“EMEKLİ OLDUM”…
Otuz iki yıllık devlet hizmetime , emeklilik sebebiyle, bu gün itibariyle son verdim. Özellikle , Artvin Borçka Anbarlı YİBO Türkçe Öğretmeni olarak başladığım otuz yıllık meslek hayatım boyunca birçok insanla tanıştım. Her tanıştığım insandan mutlak bir şeyler öğrendim. İl Müdürlerimden öğrencilerime kadar , bana bir şeyler kattılar. Hepsinden/ hepinizden Allah razı olsun. Borçka ya ve Borçka da tanıdığım güzel insanlara selam olsun. İlk göz ağrım Anbarlı YİBO dan bende ayrı bir iz bırakan Zonguldak Devrek ilçesine geldim. Güzel dostluklar filizlendirdik burada. Devrek Lisesi , Devrek ÇPL de dört yılım geçti. Devrek te tanıdığım dostlara ve öğrencilerime selam olsun.
Son yirmi iki yılımı geçirdiğim öğrencisi de olmakla onur duyduğum Terzialan Ortaokulu/ Şehit Binbaşı Ercan Kurt Ortaokulu Müdürü olarak bu gün itibarıyla emekli oldum. Görev yaptığım tüm okullarda canla başla ülkem insanına hizmet etmeye, gençlerimizi dinimiz ve törelerimiz çerçevesinde milliyetçi , Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı fertler olarak yetiştirmeye gayret gösterdim. Bunda da ne derece başarılı olduğumu zaman gösterecek. Terzialan’da görev yaptığım yıllarda her zaman yanımızda duran , okulunuzu destekleyen İl Genel Meclisi üyelerimize , Belediye Başkanımız Tuncay GÖYMEN başta olmak üzere , tüm belediye başkanlarımıza, muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlerime ve Şube Müdürlerime hassaten desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Terzialan da birlikte çalıştığımız , çalışıp ayrıldığımız tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyor , başarılarının devamını diliyorum. Türkiye’nin dört bir yanında halen okumaya çalışan eski öğrencilerime de başarılar diliyorum. Hali hazırda öğrencim iken bıraktıklarıma da zihin açıklığı diliyorum. Kısaca gelmiş geçmiş tüm öğrencilerime selamlar” dedi.

GÖKSEL KURT KİMDİR?

1966 yılında Terzialan da doğdu. İlk ve Orta kısmı Terzialan da okuyan KURT , Çan Ticaret Lisesini bitirdi. Balıkesir Necati Bey Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Artvin/Borçka ve Zonguldak/Devrek çok programlı liselerinde görev yaptı. Çanakkale 18 Mart Üniversitesinden Bilgisayar Formatörlüğü belgesini de aldı.  Aynı zamanda uzman öğretmen olan ve 1998 yılından beri beldemizde görev yapan Göksel KURT‘un geçmişinde de bir çok teşekkür ve takdir belgesi bulunuyor. 22 yıldır beldemiz Ş.Bnb.Ercan KURT Ortaokulun da  görev yapan KURT , 1998 yılında Türkçe Öğretmenliği , 2009 yılında Müdür yardımcılığı ve 2014 yılından itibaren de Müdür olarak görev yaptı. Göksel KURT evli ve Fatma Hilal , Celil Furkan ve Mehmet Hakan isimli 3 çocuk babasıdır.
Terzialan Gazetesi olarak , sayın müdürümüz Göksel KURT‘a bundan sonraki emeklilik hayatında , sağlık , mutluluk ve huzur dolu günler dileriz. Yetiştirdiği tüm öğrenciler adına , sonsuz teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir