ENGELLİ ÇİFTİN AŞKI , ENGEL TANIMADI

GÜNCEL YAŞAM
280 Defa Okundu

.

Engelliler Derneği üzerinden tanışarak birbirlerine aşık olan  engelli çift , dünya evine girdi. Beldemiz halkından Ayhan GÜLEN(52) bir süre önce tanışıp görüşmeye başladığı Şanlıurfa lı Güler ZENGİN(39) ile hayatını birleştirdi.
Kına Gecesini Şanlıurfa da yapan çift , geçen hafta da düğünü Terzialan Belediyesi kapalı düğün salonun da gerçekleştirdi. Davetlilerin huzurunda kıyılan nikahı Terzialan Belediyesi Nikah memuru Naci BECEREN ile Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN birlikte kıydılar. Nikahta birbirlerine EVET diyen çift , ardından ARMONİ MÜZİK eşliğinde doyasıya eğlendiler.
Bilindiği üzere Ayhan GÜLEN , 3 yaşında geçirdiği kaza sonucu engelli kalırken , eşi Güler ZENGİN de Kızamık İğnesi sonucu engelli kalarak . tekerlekli sandalye ye mahkum olmuşlardı.
22.02.2013 tarihinde babası Ramazan GÜLEN ‘i kaybeden Ayhan , geçen yılda annesi Ayşe GÜLEN‘i (06.01.2019)kaybetmişti. Ağabeyi Emrullah GÜLEN‘in her daim destek olduğu Ayhan , Belde merkezinde Telefon aksesuarları , Balık ve Av malzemeleri satan bir iş yerinde çalışıyor.
Terzialan Gazetesi olarak , aşklarını nikah ile taçlandıran AYHAN & GÜLER çiftimizi kutluyor , ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Sağlıklı her bireyin , engelli adayı olduğunu unutmayınız!!!

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ