ERC GAYRİMENKUL YENİ YERİNDE SİZLERİ BEKLİYOR

GENEL YAŞAM
567 Defa Okundu

.

ERC GAYRİMENKUL yeni açtığı ofiste , siz değerli misafirlerini bekliyor.
ERC GAYRİMENKUL sahibi Erman CANDAN yeni açmış olduğu iş yeri hakkında gazetemize şu bilgileri verdi; “Yeni açmış olduğumuz ofisimizde , hem gayrimenkul , hem de inşaat sektöründe siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet için kurumsal özenle hazırlanmış profesyonel bir ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermeye başladık. Bugün itibariyle Çanakkale merkez İsmet paşa mahallesinde , Miralay bey caddesinde , yeni 200 m² kurumsal firmamızı açmış bulunmaktayız. Her alanda hizmet vermekteyiz. Arsa , Tarla , Daire , Villa ve İnşaat sektöründeyiz. 7 adet çalışma arkadaşımız ile hizmet veriyoruz. Ofisimiz 200 m² olup , bekleme salonumuz , özel görüşme ve toplantı salonumuz mevcuttur. Kurumsal özel belgemiz de vardır. Kısaca şöyle söyleyebilirim. Çanakkale bölge arazi yatırım olarak sektör de önde gelen firma durumunda şimdi konut alanında profesyonel hizmet için yeni ofisimizdeyiz. Siz değerli misafirlerimizi çay , kahve içmek için ofisimize bekliyoruz.” dedi.
ERMAN CANDAN KİMDİR ; 1991 de Terzialan da doğdu. Lisans mezunu ve halen 3 Üniversite olarak Emlak Yönetimi okumaktadır. 6 yıldan beri de Çanakkale Merkez Gayrimenkul Şirketi olarak faaliyet göstermektedir.
ERC GAYRİMENKUL İLETİŞİM;
ERMAN CANDAN : 0 543 767 44 65 – 0 286 213 1338
ADRES : İsmet paşa Mahallesi / Miralay Şefik Caddesi / ÇANAKKALE
GÜÇLÜ EMLAK DANIŞMANI KADROSU İLE HİZMET VERMEKTEDİR. Sizler de Çanakkale de EV – DAİRE almak isterseniz ERC GAYRİMENKUL’e uğramanız yeterlidir.
Bizde Terzialan Gazetesi olarak , yeni iş yerinde müşterilerini ve hayırlı olsun tebriklerini kabul eden ERC GAYRİMENKUL sahibi ERMAN CANDAN‘a bereketli , bol müşteriler diler , yeni ofisin hayırlı , uğurlu olmasını dileriz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir