ERCEM MOBİLYA’DAN ÇALIŞANLARINA JEST

GENEL YAŞAM
1.147 Defa Okundu

 

ERCEM MOBİLYA'DAN ÇALIŞNALARINA JEST

 

Beldemizin kuruluşlarından biri olan ERCEM MOBİLYA , her yıl 8 Mart'ta kutlanan , Birleşmiş Milletler tarafından da onaylanan , Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak , bayan çalışanlarının Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak birer de  çiçek takdim etti.

 

8 Mart 1857 yılından beri kutlanan Dünya Kadınlar Günü , Ülkemizde 8 Mart 1921 yılından beri kutlanmaktadır.

 

Şirketin yöneticisi Cem DURGUN , yayınladığı mesajda şunları söyledi. "8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Ercem Mobilya olarak kadın çalışanlarımızın ve tüm kadınların bu anlamlı gününü yürekten kutluyor, kendilerine hayatın her alanında başarılar diliyoruz." dedi.

 

Yeri gelmişken biraz da , Beldemizin kuruluşlarından biri olan ERCEM MOBİLYA'yı daha iyi tanıyalım istedik. Ve şirketin diğer bir yoneticisi olan Caner DURGUN ile görüştük ve şirket hakkında bilgiler aldık. Kendisiyle yaptığımız söyleşide bize şunları anlattı.

"Firmamız 1980 yılında Çan’ın Terzialan beldesinde 50 m2’lik bir atölyeyle hizmete başlamıştır. Şirket sahibimiz olan Enver DURGUN tarafından kurulan işletmemiz 1980 yılından bu güne siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Günümüz itibariyle 2550 m2 kapalı 4000m2 açık alana sahip üretim tesisimiz ile birlikte Çan, Biga ve Çanakkale’de bulunan teşhir salonlarımızla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Üretimlerimiz ağırlıklı olarak mutfak dolabı üzerine olup banyo, yatak odası, çocuk odası gibi özel tasarımlar da yapmaktayız. Bunun yanında ahşap işlerinde amerikan kapı, ahşap kapı, özel tasarım ahşap merdiven, pergule ve lambiri kaplama işleri için de ayrı bir üretim tesisimiz bulunmaktadır. Kale Grubunun da mobilya tedarikçisi olarak proje işlerde de faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

1997 yılından itibaren tüm tasarımlarımızı bilgisayar ortamında projelendirerek üretime başlamaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmetler sunabilmek için dünyada markalaşarak kendini ispat etmiş firmalarla çözüm ortağı olarak çalışıyor, ürettiğimiz ürünleri teknolojiyle birleştiriyoruz.

Mobilya sektöründe bölgesel güç olmanın hedefi ile çıkmış olduğumuz bu ticari yolda müşterilerimizin taleplerini karşılayarak hedefimize ulaşmak istiyoruz.

Bünyemizde 46 kişi çalışmaktadır.Bunların 21'i bayan ve 26'sı Terzialanlı'dır. Terzialan ve Çan'dan gelen çalışanlarımız için sabah ve akşam servisimiz vardır. Üretim tesisimizde bütün çalışanlarımız için öğlen yemeği de çıkmaktadır" dedi.

 

Bizde GAZETE TERZİALAN olarak , verdiği bilgiler için Şirket yöneticisi Caner DURGUN'a teşekkür ediyor , hayırlı , bereketli , bol müşteriler diliyoruz.

 

Çan Showroom

Cumhuriyet Mah. Bülent Ecevit Cad. No:47 Çan/Çanakkale

Tel : 0286 416 7733 Faks : 0286 416 0739

 

Çanakkale Showroom

Barbaros Mah. Troya Cad. Müze Sk. No:6 Çanakkale

Tel : 0286 217 2633

 

Marco Polo Halı Showroom

Cumhuriyet Mah. Bülent Ecevit Cad. No:47 Çan/Çanakkale

Tel : 0286 416 7733

 

Biga Showroom

İstiklal Mah. İnönü Cad. No:43-45/47 Biga/Çanakkale

Tel : 0286 316 8933

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir