FİNALE DOĞRU

GENEL SPOR YAŞAM
45 Defa Okundu

 

FİNALE DOĞRU

 

26 Ocak’ta Başlanan , Terzialan Belediyesi – 2016 Kış Turnuvasında , Sona Gelindi.
Bugün İtibariyle(16.02.2016)  , Yarı Finale Kalan 4 Takım ve Final Oynayacak 2 Takım Belli Olmuş Durumda.
Yarı Finale Kalan Takımlar Şunlardır: Süleköy KarakocaÇan İhtiyarlar ve Söğütalan dır.
17.02.2016 Çarşamba Günü , Saat 19:0020:00 da ,  3.lük ve 4.lük İçin Yarışacak 2 Takım Karakoca ve Söğütalan dır.
Yine Aynı Gün , Saat 20:0021:00 da ,  Final Oynayacak Takımlarda ,Süleköy ve Çan İhtiyarlar dır.
Final Maçı Sonrası da , Kupa ve Madalya Töreni Yapılacaktır.
Şunu da Not Olarak Belirtmek İsteriz ki ,  Finale  Kalan Takımlar Arasında , Terzialan Beldesi / Süle Mahallesinden 1 Takım Bulunurken , Çakmakçayır Mahallesinin  4 Takımından Hiç Biri Bulunmuyor.
Finale Kalan İlk 4 Takıma Birer Kupa ve Her Bir Oyuncuya da Madalya Verilecektir.
Aynı Şekilde En Centilmen Futbolcuya da , Plaket Verilmesi Düşünülmüş ve Bu Amaçla , GAZETE TERZİALAN‘da , Bir Anket Düzenlenmiştir.
Ankete Katılarak , İlk 4 Takımın Oyuncusuna Destek Verebilirsiniz.
Yarın , Çarşamba Günü , Saat 17:00 ye Kadar Takımınız İçin Oy Kullanabilirsiniz.
Yarın ki Final Maçlarından Sonra da Kupa Töreni Yapılacaktır.
Kupa Töreni de Kısaca Şu Şekildedir.
1. lik Kupasını , Belediye Bakanı Tuncay GÖYMEN ,
2. lik Kupasını , Ç.Çayır Muhtarı Turhan ÇETİN
3.lük Kupasını , Süle Muhtarı Erdal TEKİN ,
4.lük Kupasını Neslihan CAN ,
Centilmenlik Kupasını Karayelspor’a , Gazete Terzialan  Basın -Yayın Muhabiri Ahmet KAMALI ,
En Özel Takım Kalburcuspor’a  Kupasını  , Ercem Mobilya ,
Hakemlerimizden  Orhan MANDACI‘ya Plaketini , Organizasyon Sahibi Fuat CAN ,
Basın – Yayın Plaketini Ahmet KAMALI‘ya , Hakem Orhan MANDACI ,
En Centilmen Oyuncuya Plaketini , Organizatör  Fuat CAN , Tarafından Verilecektir.
Toplamda , 6 Adet Kupa , 3 Adet Plaket ve 48 Adet Madalya , Bu Akşam Sahiplerini Bulacaktır.
Halı Saha İşletmecisi ve Organizasyon Sahibi Fuat CAN , Gazetemize Yaptığı Açıklamada Şunları Söyledi;
Bu Turnuvadaki Amacımız , İnsanları Spor Adı Altında Biraraya Getirebilmek , Yeni Dostluklar Kazanmak , Eski Dostlukları İse Pekiştirmekti. Bunu da Başardığımızı Düşünüyorum. Bir Çok Civar Köylerden , Eski Arkadaşlarımız Geldi ve Bu Vesileyle Görüştük, Eskileri Hatırladık. Elenen Takımlarımıza , Güzide Taraftarlarımıza Sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum. Organizasyonda Büyük Emeği Olan , Skorları Paylaşan , Puan Durumlarını Düzenleyen , Başta Mustafa BAL‘a ve Yine Büyük Desteğini Gördüğüm , Dürüst ve Tarafsız Maç Yönetimiyle , Değerli Hakemlerimizden Orhan MANDACI‘ya , Fotoğraf , Video ve Haberleriyle Hep Yanımızda Olan Basınımız Gazete Terzialan Muhabiri Ahmet KAMALI‘ya , Terzialan Belediyemize ve  Başkanımız Tuncay GÖYMEN‘e , Hakemlerimiz Nail SEZEN‘e , Oğuz ÖZKAN‘a , Yan Hakemlerimiz Ali TEKİN , Ercan ORTA , Hakan ORTA ve İsmini Sayamadığım Tüm Kardeşlerimize Teşekkür Ediyorum . Artık Turnuvanın Sonuna Gelindi . Bu Sebeple Tüm Sporseverlerimizi , Çarşamba Günkü Final Maçlarına ve Kupa Törenine Bekliyorum.” Dedi.
Hakem Komitesi Başkanı Orhan MANDACI‘da Şunları Söyledi; 
Amatörce Başladığımız  Bu Turnuvada , Şükürler Olsun ki Bu Zamana Kadar Hiç Bir Sakatlık Olmadan , Umarım ki Bundan Sonra da Olmaz , Turnuvayı Bitiriyoruz. Şimdiye Kadar Hep Tarafsız Kaldık ve Kalmaya da Devam Edeceğiz. Tek İstediğimiz , Hiç Bir Futbolcu’nun , Hiç Bir Takımın , Dürüstlüğümüzden ve Tarafsızlığımızdan , Şüphe Etmemesidir. Elbetteki İstemeyerek te Olsa Belki Hatalarımız , Kusurlarımız Olmuştur.  Ama Hiç Bir Zaman Bir Art Niyet Düşünmemişizdir. İyi Oynayan Her Zaman Kazanmıştır. Turnuvalardaki Amacımız Zaten Fuat Hocamın da Dediği Gibi , Böyle Sportif Faaliyetler Sayesinde , Yeni Kardeşlikler , Dostluklar Kazanılması ve Gençlerimizin Spora Yönelerek , Kötü Alışkanlıklardan Uzaklaşmasıdır. Bende , Turnuvaya Katılan , Elenen , Centilmence Yarışan Tüm Takımlarımıza ve Sporcularımıza Teşekkür Ediyorum. İleride Bahar veyahutta Yaz Turnuvalarıyla Yeniden Biraraya Gelebilmeyi Umuyorum.” Dedi.
Bizde GAZETE TERZİALAN Olarak , Emeği Geçen Tüm Takımlarımızı , Tüm Futbolcularımızı Canı Gönülden Kutluyor , Büyük Bir Centilmenlik İçerisinde , Kazasız – Belasız Kardeşçe Geçen Turnuvanın , Önümüzdeki Aylarda Devamını Bekler , Üzülen ve Sevinen Tüm Taraftarlarımıza da Teşekkür Ederiz. Bu Arada , Yılların Özlemi Olan Bu Halı Sahayı , Beldemize Kazandıran , Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN‘e de Bir Kez Daha  Teşekkür  Ederiz.

 

 

HALI SAHADAN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

DSC_0042

4 thoughts on “FİNALE DOĞRU

  1. izin birinciniz burdaki fotoğraftan belliymiş … süle spor boşuna uğraşmış… keşke direkt verseydiniz çan ihtiyarlarada sakatlanmalar olmasaydı. adamın bacağı bir karış yara açılmış görmedim diyo.. hadi onu görmedin ya diğer fauller??? iyice laf çıkmasın diye galiba diğer takıma kart çıkarmadınız? eğer bir turnuva yapıyorsanız ya adam gibi yöneteceksiniz ya da düzgün yönetecek birini getireceksiniz… sizden adam gibi bir açıklama bekliyoruz….

  2. Öncelikle Orhan MANDACI açıklamalarıyla yönetimi bir mi yorum sizlerin..İkincisi sanki finale bie takımmı çıktı,yada bu takımın özelliği ayrımı? Yada yaz turnuvasına takım çekme uygulaması mı ? Önce herkes  dürüst olacak…Bu işte bile neden acaba…. Yazık o maçta sakatlanan çocuğa…. Yüreğin yoksa yönetmeyeceksin be kardeşim….Sadece tek tebrik  yine de FUAT CAN abime….Seviyoruz be abiseni… Gerisi boş hikaye…..

  3. Soruyorum'''…

    Terzialının (4) Takımından Niye Biri Yok FİNALLERDE????..                                                                    .Ben Söyleyeyim Çünki Ortada Ciddi bir Çalışma Yok Her Şey Show için Yapılıyorda ondan..Dyeceksiniki ne alakası var sadece "Köyler arası Turnuva" bence çok alaksı var başarı istikrar.ve emek ister onun öteside ise KARARLILIK İster..

     

    1. sayın İBRAHİM ABİ  terzialan model kuaför takımı grubundan lider çıktı ve diğer grup maçlarını başarıyla tamamlayıp ilerlerken iki futbolcunun sakatlanması bir futbolcunuzun sınav sebebiyle okula gitmesi ve bir futbolcumuzun da o gün şehir dışında olması sebebiyle son maçını kazanamamıştır.yoksa şuan final oynuyacak olan çan ihtiyarlar takımını dahi 3–0 yenmiştir.EGER bahsettiğim şanssızlıklar olmasaydı farklı olurdu saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir