H.FATMA BODUR’UN VEFATININ 40.YILI

GENEL YAŞAM
169 Defa Okundu

.

Kale Grubu şirketleri ve Kaleseramik Fabrikaları kurucusu ve Onursal başkanı merhum Dr. İbrahim Bodur’un annesi Hacı Fatma Bodur , vefatının 40.yılında dualarla anıldı.

09.09.2022 Cuma günü , Çan Seramik Mahallesi’nde bulunan Hacı Fatma Bodur Valide Camiin de , saat 11:30 da Hacı Fatma Bodur için Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi Şerif okutuldu. Ülkenin seçkin İmam – hatiplerinin katıldığı program, Cuma saatine kadar devam etti ve canlı yayınlandı.

Mevlit programı sonrası ise , garip analar yurdu olarak anılan çamlıktaki mesire alanında yaklaşık 3.500 kişilik yemek ikramı yapıldı. Yemek menüsü kavurma , pirinç pilavı , helva tatlısı , ayran , ekmek ve su’dan oluştu.

Mevlid-i Şerif ve yemek ikramı programına Kale Grubu Yönetim kurulu başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay , Yönetim kurulu başkanı yardımcısı ve Teknik bölüm başkanı Osman Okyay , 24.donem Çanakkale milletvekili Müjdat Kuşku , Eski Bakanlar dan ve Kale Seramik bayilerinden Faruk Özak , Yenice Kaymakamı ve Çan Kaymakam vekili Musa Göktaş, Çan Belediyesi başkan vekili Harun Arslan , iş adamlarından ve eski fabrika yöneticilerinden Kemal Sözen , Çan İlçe Milli Eğitim müdürü Yaşar Çakır , Yenice Orman İşletme müdürü Mehmet Akkan , Etili Seramik ve Pera Seramik Fabrikaları yöneticileri , Siyasi parti başkan ve temsilcileri , Kale Grubu çalışan ve  yöneticileri , İlçe sivil toplum örgüt temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

NOT: Bilindiği üzere , merhum Hacı Fatma Bodur Hayrı 1982 yılından beri her yıl 9 Eylül de , düzenli olarak yapılıyor.

Yapılan hayrı , ikramları Allah en güzel şekilde kabul ve makbul etsin diyoruz.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir