HALİL TURHAN’DA DURMAK YOK

GENEL YAŞAM
23 Defa Okundu

 

HALİL TURHAN'DA DURMAK YOK

 

Esnaf Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Halil TURHAN , Çan , Belde ve Köylerine ,  hiç aralık vermeden Esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

 

22 Ocak günü , saat 21:00'da ,  TURHAN ve ekibi , Terzialan Beldesine tekrar gelerek , yönetimiyle birlikte,  esnaf ve halkla kucaklaştı. Yoğun ilgi gözlerden kaçmazken bazı esnafların şimdiden hayırlı olsun demeleri de dikkat çekti. "4 Şubat'ı sabırsızlıkla beklediklerini"  ifade eden TURHAN , "Çan esnaflarımız kendisine en güzel hizmeti yapacak kadroyu en doğru tercihle yapacağımızdan hiç şüphemiz yoktur " dedi. 

 

Ziyaretlere Terzialan Muhtarı Turhan ÇETİN ve bazı esnaflarında katılması dikkat çekti.

 

Beldemiz Esnaflarını birer birer dolaşan TURHAN ve ekibi , Esnaflara çam sakızı çoban armağanı birer de hediye paketi vermeyi ihmal etmedi.

 

Bildiğiniz gibi , Esnaf Odası Başkanlığına 3 aday bulunuyor. Halil TURHAN , Emin GÖRGÜN ve Okay TOY. Geçtiğimiz günlerde Esnaf Odası 3 Başkan adayı'da , Termal Otel de , Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU Başkanlığında toplanarak görüş alış verişinde bulundular. Bu nazik daveti için başta Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU'yu , bu nazik daveti kırmayarak katılan 3 Başkan adayı ve ekibini de  canı gönülden kutluyoruz. Tüm adaylara da BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Haydi Bismillah!Hizmete niyet, işlerinizde bereket, sevgide muhabbet olsun.Birlikte varsanız, sizlerle varız.Biz Çan esnafıyız.SİZ DE VAR MISINIZ…!

Halil Turhan paylaştı: 24 Ocak 2018 Çarşamba

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir