KARAMEHMET GÜVEN TAZELEDİ

GENEL GÜNCEL HABER
681 Defa Okundu

KARAMEHMET GÜVEN TAZELEDİ.

11.01.2015 Pazar Günü , Belediye Kapalı Düğün Salonunda Toplanan Terzialan Camileri Yaptırma ve Yaşatma Derneği Üyeleri , Başkan Seçimini Yaptı.

Kongreye; Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN, Terzialan Camileri Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mehmet KURT , Ç.Çayır Mahalle Muhtarı Turhan ÇETİN, Süle Mahallesi Muhtarı Erdal TEKİN, Öğretmenlerimizden İbrahim KARABACAK,  Belediye Meclis Üyesi Arif YUMUŞAK,  Daimi Encümen Fatih KINALI, Dernek Üyeleri ve Vatandaşlar Katıldı.

Mustafa DUR Divan Başkanlığına Seçilirken, Halil İbrahim ŞAHİN ve Fatih ZEYBEK Katip Üyeliğine Seçildi.

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetim Kurulu Raporları İbra Edilerek Oylamaya Sunuldu ve Oy Birliği İle Kabul Edildi.

Daha Sonra Terzialan Camileri Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mehmet KURT(Karamehmet) Söz Alarak Konuşması Yaptı.

Daha Önce de Gönüllü Olarak, Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN, İbrahim KARABACAK, Behti SAĞIN ve Süle Mahallesinden Ramazan TEZCAN ile Birlikte İpi Göğüslediklerini ve Çok Güzel Hizmetler Yaptıklarını, Yapılan Hizmetleri de Hazırlamış Oldukları Faaliyet Raporlarında Belirttiklerini ve Kısaca Yapılan Hizmetleri Sıraladı. Üyelerin Tercihine Saygı Duyacağını Belirterek , Tekrar Bu İşe Gönüllü Olduğunu Belirtti ve Adaylığını İlan Etti.

Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN‘de Kısaca Yaptığı Konuşmada, Cami’yi Siyasetten Uzak Tutmak İstediklerini , Seçimin Farklı Taraflara Çekilmesini Önlemek İçin Kongreyi Bu Salonda Yaptıklarını, Mevcut Başkan Karamehmet‘i Beğenmeyenlerin ,Çıkıp ta Aday Olabileceklerini Belirterek, Mevcut Başkan Karamehmet’e ve Çıkabilecek Başka Adaylara da Başarılar Diledi.

Başka Aday Çıkmaması Üzerine Oylama Yapılarak, Mehmet KURT Tekrar Oy Birliğiyle Terzialan Camileri Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanlığına Seçildi.

2 Yıllığına Seçilen Mehmet KURT, 11.01.2017 Tarihine Kadar Bu Görevi Yürütecek.

GAZETE TERZİALAN Olarak, Şimdiye Kadar Yapılan Hizmetler İçin, Dernek Başkanına , Üyelerine, Belediye Başkanlığına Çok Teşekkür Ediyor, Tekrar Bu Göreve Seçilen Mehmet KURT‘u ve Ekibini Canı Gönülden Kutluyoruz.


YÖNETİM
ASİL
1- MEHMET KURT
2- İBRAHİM KARABACAK
3- NURETTİN CANDAN
4- MUZAFFER UZUN
5- ERDAL TEKİN
—————
YEDEKLER
1- SALİM TAŞ
2- GÜVENÇ SUBAY
3- KUDRET DURAN
4- MUSTAFA SARGAN
5- ÖZCAN ÖZKAN
—————-
DENETLEME KURULU
ASİL
1- ARİF YUMUŞAK
2- VEYSEL SELVİ
3- RECEP BAĞCI
—————–
YEDEKLER
1- HÜSEYİN TEKİN
2- MUSTAFA ERTEN
3- FARUK DİLAVER CAN


HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

1.BÖLÜM


2.BÖLÜM


3.BÖLÜM


DSC_0018

1 thought on “KARAMEHMET GÜVEN TAZELEDİ

  1. Cami Yaşatma Derneği Başkanı(Karamehmet)Mehmet KURT ve Yeni Yönetim Kuruluna Başarılar Dilerim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir