KARDELEN KÖFTE SALONU AÇILDI

GENEL YAŞAM
575 Defa Okundu

 

KARDELEN KÖFTE SALONU  AÇILDI

 

Kardelen lokantası , yeni sahibiyle hizmete girdi.

 

26 Ekim'de ihalesi yapılan İşyerinin , yeni sahibi Deli Çoban lakaplı , Fuat CAN oldu.

 

Bilindiği üzere , yıllardan beri Kardelen Lokantasını işleten Basri SAĞIN , 22.11.2014 de  yeni yerine taşınmış ve 2016 yılı başı itibariyle de , iş yerini devren satılığa çıkarmıştı. . Alıcı çıkmayında da , Belediye Başkanlığı tarafından ihaleye çıkarılmıştı. Uzun bir süredir beldemizde lokanta bulunmuyordu.

 

Konu ile ilgili görüştüğümüz işyeri sahibi Fuat CAN gazetemize şu açıklamalarda bulundu;

" Kardelen köfte salonumuzu  halkımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Beldemizdeki büyük bir eksikliği doldurduğumuzu düşünüyorum. Sabah  08:30 ile gece 01:00 arasında hizmet vermekteyiz. Çorba çeşitlerimiz mevcuttur. İşkembe çorbası , Paça çorbası , Tavuk suyu çorbası ve Mercimek çorbası gibi çeşitlerimiz mevcuttur. Köftemiz vardır. Kuru Fasulye , Pirinç ve Bulgur Pilavı çeşitlerimiz , Tatlı olarakta birçok çeşidimiz olmasına rağmen , ev yapımı tatlılarımız da vardır. Salata , Ayran , Piyaz çeşitlerimiz de mevcuttur. Bu arada evlere de servisimiz vardır. Tüm belde halkımızı ve beldemize gelen misafirlerimizi , bir çorbamızı içmeye , bir köftemizi yemeye , en azından bir çayımızı içmeye bekliyorum " dedi.

 

ADRES : Terzialan Belde Meydanı 

Fuat CAN tel : 0 507 448 4408

 

 

1 thought on “KARDELEN KÖFTE SALONU AÇILDI

  1. Köyümüzün bir eksiği tamamlandı, bu cesaretinden dolayı Fuat arkadaşımı tebrik ediyorum. Kemik suyuna terbiyeli kelle paça çorbası içtim. Çok lezzetliydi.  Allah hayırlı ve bol kazançlar versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
15 ⁄ 5 =