KAYRAKLAR PETROL YENİLENİYOR

DUYURULAR GENEL YAŞAM
604 Defa Okundu

 

KAYRAKLAR PETROL YENİLENİYOR

 

Beldemizde 1995 yılından beri faaliyet gösteren Kayraklar Petrol , bir süreden beri , kendini yenileme çalışmaları başlattı.

 

Çalışmalar bittiğinde modern ve beldemize yakışır bir görünüme kavuşacak olan Kayraklar Petrol , yeni imajıyla müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

 

Konu ile ilgili görüştüğümüz Kayraklar Petrol iş yeri sahibi Vedat KAYRAK , bizlere şunları söyledi;

 

"1995 yılından beri Terzialan da hizmet vermekteyiz. Şirketimiz Opet'e bağlı ve Sunpet çatısı altındadır. 2016 yılı Ağustos ayında çalışmalara başladık. Hiç bir masraftan kaçınmayarak , beldemize yakışır bir hale getirebilmek için şuan gece gündüz çalışıyoruz. Akaryakıt pompalarımızı yeniledik. Işıklandırma çalışmalarımız devam ediyor. Saha betonumuz atılacak. Güvenlik için kameralarımızı çoğalttık. Oto Lastik yerimizde de bazı yeniliklere gideceğiz. Güzel bir görünüme getirebilmek için çalışıyoruz. Şimdiye kadar 100.000.00 TL. masraf ettik ve daha da edeceğiz. Halkımıza daha iyi ve güzel hizmet verebilmek için elimizden geleni yapacağız. Çalışmalarımız bittiğinde , akaryakıt istasyonumuzun daha modern  bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca istasyonumuzda marketimiz , wc tuvaletlerimiz ve oto – lastik – yıkama hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni pompalarımızla hizmete başladık. Kısa bir süre sonra da çalışmalarımızı bitirmeyi planlıyoruz." dedi.

 

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

20170202_195612

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir