KULÜP BAŞKANINDAN , SPORCULARA İSKENDER JESTİ

GENEL SPOR
35 Defa Okundu

 

KULÜP BAŞKANINDAN , SPORCULARA İSKENDER JESTİ

 

U13 Terzialanspor Kulüp Başkanı Orhan MANDACI , Geçtiğimiz Hafta Ecespor İle Oynadıkları Maçtan  , 7 0 Galibiyet İle  Ayrılınca , Büyük Bir Sevinç Yaşayan Sporcularını , İskender İle Ödüllendirdi. Yemek Öncesi de Park'ta Gönüllerince Eğlenen Çocuklar , Ardından da Yemeğe Geçildi.

 

İskender Nedir: Altında küçük küçük dilimlenmiş pide bulunan, üzerine salça ve kızgın tereyağı dökülen, istenirse yoğurtlu da olabilen, yaprak yaprak kesilmiş döner kebabı;iskender kebap da denir.

 

Terzialanspor Teknik Heyetini ve Sporcularını , 14.04.2016  Perşembe Günü , Elektrik Üretim A.Ş.  Çan Termik Santralı Misafir Evi'nde Ağırlıyan Kulüp Başkanı Orhan MANDACI , Aldıkları Galibiyetten Dolayı Sporcularını Tebrik Ederek , Kısa Bir de Konuşma Yaptı.

 

Konuşmasında Kısaca Şunları Söyledi; " 8 Haftayı Geride Bıraktığımız Bu Hafta , Çocuklarımızla Güzel Bir Vakit Geçirmek İstedik. Bu Zamana Kadar Yaptıklarımız Mücadelelerinden Dolayı , Onları İskender İle Ödüllendirdik. Ben Kulüp Başkanı Olarak , Çocuklarımızı Bu Zamana Getiren , Başta Fuat CAN'a , Sonrasında Antrenörümüz Nail SEZEN'e , Yardımcı Antrenörümüz Fatih ŞEN'e , Emekleri İçin , Ayrı Ayrı Teşekkür Ederek , Şükranlarımı Sunuyorum. Maçlara Giderken , Bizlere Otobüs Tahsis Eden , Verdiği Destek ve Yardımları İçin , Belediye Başkanımız Tuncay GÖYMEN'e , Teşekkürü de Bir Borç Bilirim. Bu Çocuklar Bizim Çocuklarımız. Onlar Bizim Geleceğimiz. 

 

Geçen Haftaki Maçımız Ecespor'laydı ve 70 Yenmiştik. Bu Haftaki Maçımız Çanspor ile. 

 

Bildiğiniz Gibi , Temmuz 2015'ten Beri Hazırlıklarımız Fuat CAN Abimiz İle Devam Ediyor. 2016 Ocak İtibariyle de , Yolumuza Nail SEZEN Abimizle Aralıksız Devam Ediyoruz. 4 Maçımız Kaldı.  Çanspor , Biga , Yenice ve Son Maçımız da Karabiga İçtaş İle Sona Erecek.

 

Vatandaşlarımıza ve Futbolcu Ailelerine de Kırgınım. Nedeni de , Beklediğimiz İlgiyi Görmüyoruz. Antrenmanlara veya Maçlarımıza Bir Kaç Aile Dışında Gelen Olmuyor. Böyle Olmamalı. Ailelerin , Çocuklarının Arkasında Olduklarını Hissettirmeleri Gerekiyor. Ailelerin Düşündükleri , Çocuklarımız Ders Çalışsın , İdmana veya Maça Giderse , Derslerden Geri Kalır. Bence Bu Doğru Bir Düşünce Değil. Neden Değil. Eğer Çocuk İsterse Her İkisini de , Rahatlıkla Bir Arada Götürebilir. Ben , Çocuklarla Her Sohbetimde , Eğer İdman veya Maçlardan Dolayı , Ders Çalışmayı Aksatırsanız , Dersleriniz Kötüleşirse , Derhal Vermiş Olduğumuz Malzemelerinizi Bırakıp , Eve Ders Çalışmaya Gitmelerini İstemişimdir.

 

Sevindiğim Bir Nokta , Çocuklarımızı Mutlu Görüyorum. Heyecanlı ve İstekli Görüyorum. İlk Başladığımızda , Ne Yapacaklarını Bilmiyorlardı. Maçlar Başladı , 3 Yedik , 6 Yedik , 9 Yedik Ama Pes Etmedik. 4 Attık , 7 Attık ve Bırakmadık. Demekki Her Şey Çalışmayla Oluyor , Meklemeden – Yürünmüyormuş. Her Şey Zamanla Daha da İyi Olacak Umarım. 

 

Benim , Kulüp Başkanı Olarak 1 Büyük , 1 de Küçük Olmak Üzere 2 Hedefim Vardı. Küçük Hedefimi Gerçekleştirdim. O da Şuydu. Alt Yapıdan Başlamak ve Alt Yapının Tüm Malzemelerini Tamamlamak. Spor Ayakkabısı , Yürüyüş Ayakkabısı , Kramponu , Forması , Kemikliği, Eşofman'ı , Spor Çantası  v.s. Şu An İçin Allaha Şükürler Olsun ki , Her Hangibir Eksiğimiz Yok , Hepsini Tamamladık.  Çıktığımız Müsabakalarda , Bir Çok Kez , Rakip Takımımızın , Bir Çok Eksikleri Olduğunu , Yeterince İlgi Verilmediğini Gördük. Bizim Çocuklarımızın Ne Kadar da Şanslı Olduklarını Farkettik. Bu Yaz Yine U13 Ekibi İle Yaz Okuluna Devam Edeceğiz. Bir de 10 ile 11 Yaz Grubu Oluşturmayı Planlıyoruz.

 

Büyük Hedefim İse , Terzialan'ımıza , Resmi Müsabakalarda Oynayabileceğimiz Bir Saha Yapabilmek.  Evet Çok Zor mu , Evet Zor. Ama İnanıyorum ki , İstersek Başarabiliriz. Bir de Bu Sahamıza , Allah Nur İçinde Yatırsın , Şehidimiz Ercan KURT'un İsmini Verebilirsek , Güzel Olmaz mı. 

 

Ben Son Olarak Şunu da Söylemek İstiyorum ki , Terzialanspor İçin , Herkesin Fikirlerine , Görüşlerine Açık Olduğumuzu Belirtmek İstiyorum. Daha İyi Olabileceğini Düşündüğünüz Fikirlerinizi Bizlerle Lütfen Paylaşınız ki , Bizler de Varsa Eksiklerimizi Görelim , Düzeltelim. Ama Kahve Köşelerinde Dedikodu Yaparak Değil. Her Türlü Fikir ve Eleştiriye Açığız. Fikirler Yapıcı Olduktan Sonra , Her Şeyin Daha da İyi Olacağı Kanaatindeyim. 

 

Bu Düşüncelerle Sözlerime Son Verirken , Bu Çocuklar Bizim Çocuklarımız. Sahip Çıkalım , Onlara Destek Olalım. Biz Bir Şekilde Başladık ve Devamı da İnşallah Gelsin. Spora Emek Vermek İsteyen Herkese Kapımız Sonuna Kadar Açık. Hepinize Saygılarımı Sunuyorum. " Dedi.

 

Ardından Kısa Bir Konuşma da , Antrenör Nail SEZEN Yaptı. Sezona İyi Başlamadıklarını , Ama Zamanla Kendilerine Güveninin Geldiğini , Şu An İçin İyi Bir Performans Yakaladıklarını , Oyuncuların , Antrenmanlara Mutlaka Katılmaları Gerektiğini , Derslerini Kesinlikle Aksatmamalarını , Çalışınca , Başarının da Otomatikmen Geldiğini , Şuan İçin 24 Kişi Olduklarını , Önümüzdeki Günlerde 4 Kişiyi Eleyerek 20 Kişi Kalacaklarını , Elenmek İstemeyenlerin  , Sıkı Bir Şekilde Çalışmalarının Gerektiğini Söyledi ve  Kulüp Başkanı Orhan MANDACI'ya da , Yemek İçin Teşekkür Ederek Sözlerini Bitirdi.

 

Ardından da , Sporcular Sırayla Söz Alarak , Görüş ve Düşüncelerini Söylediler , Dilek ve Temennilerde Bulundular.

 

Yemeğin Ardından , Çay Faslıyla , Program Sona Erdi.

 

Yemeğe , Terzialanspor Kulüp Başkanı Orhan MANDACI , Terzialanspor As Başkanı Fatih KINALI , Antrenör Nail SEZEN ve Terzialasporlu Oyuncular Olmak Üzere , 30 Kişi Katıldı. Rahatsızlığından Dolayı Antrenör Fuat CAN , Başka Bir Programı Olduğu İçin Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN ve Bir Yakınını Kaybeden Yardımcı Antrenör Fatih ŞEN , Programa Katılamadı.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

DSC_0011

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir