MHP ÇAN İLÇE BAŞKANLIĞINDAN , BELDEMİZDE ÖRNEK PROJE

GENEL YAŞAM
54 Defa Okundu

.

MHP ÇAN İLÇE BAŞKANLIĞINDAN , BELDEMİZDE ÖRNEK PROJE

MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ‘nin Askıda Ekmek Projesi çağrısına yurt genelinden destek geldi.

Tüm Türkiye’de MHP teşkilatları bu çağrıya destek verirken, MHP Çan İlçe Başkanlığı da Devlet BAHÇELİ‘nin bu çağrısına destek olarak, Çan’da Askıda Ekmek Projesi başlattı.

Askıda Ekmek Projesi ile ilgili konuşan MHP Çan İlçe Başkanı Fevzi KARAKAYA, “Liderimiz Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ Bey’in başlatmış olduğu, Milli ve Sosyal Dayanışmanın Tezahuru olan Askıda Ekmek Projesi kapsamında, Milliyetçi Hareket Partisi Çan İlçe Başkanlığı olarak; Çan Terzialan Beldesi Çakmakçayır Mahallesi Muhtarı Sn. Turhan ÇETİN ve belde halkını ziyaret ederek, önümüzdeki günlerdeki dağıtımımız için ekmek dolabımızı yerleştirdik. Ücretsiz Askıda Ekmek Projemizin ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Allah (cc) izzet-i dergahında kabul ve makbul eylesin” dedi.

MHP Çan’ın başlattığı bu proje ile, her hafta belli bir noktaya ekmek dolabı konacak ve içine fırıncılar tarafından ekmek doldurulacak. Fırıncılara bu ekmeklerin ücretini ise MHP Çan İlçe Teşkilatı ödeyecek.

GAZETE TERZİALAN  ailesi olarak, bu projeye ön ayak olan Devlet BAHÇELİ‘ye ve projeyi Çan’a getiren MHP Çan İlçe Teşkilatı’na teşekkür ederiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir