MHP’NİN ADAY ADAYI ARİF YUMUŞAK OLDU

GENEL YAŞAM
61 Defa Okundu

.

MHP’NİN ADAY ADAYI ARİF YUMUŞAK OLDU

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çan İlçe Başkanı Fevzi KARAKAYA ve yöneticiler bugün(27.11.2018) Ankara’daydı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çan İlçe Başkanı Fevzi KARAKAYA , konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çan İlçe Teşkilatı olarak uzun zamandır Terzialan Beldemizdeki dava Arkadaşlarımız ve Terzialanlı hemşehrilerimiz ile yaptığımız istişareler sonucu Sn. Arif YUMUŞAK (yumuşak elektrik)için MHP Terzialan Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu yaptık. Allah muvaffak etsin. Çan Terziaalan Beldesi Belediye Başkan Aday Adayı Sayın Arif YUMUŞAK beye başarılar diliyorum. Rabbim Yar ve Yardımcısı olsun

Milliyetçi Hareket Partisi Terzialan Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Sadri DURMAZ‘a sunduk. Akabinde ziyarette bulunduğumuz MHP Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Fatih ÇETİNKAYA, Taşmedreseli Ülkücüler Genel Başkanı Sn. Naim YANIK ve Genel Başkan Yardımcısı Sn. Caner ERDİNÇ ile birlikte istişarelerde bulunduk. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Ölmez bu Hareket, ölmez bu Dava” dedi.

 

Böylece beldemizde an itibariyle , AK PARTİ’den mevcut başkan Tuncay GÖYMEN , MHP’den Arif YUMUŞAK ve CHP’den Feride DEMİRBAŞ , Belediye başkanlığı için yarışacaklar.

 

GAZETE TERZİALAN olarak , tüm adaylarımıza , centilmence , hoşgörü içerisinde , adil ve güzel  bir seçim maratonu diliyoruz.

 

ARİF YUMUŞAK KİMDİR: 

1968 yılında Terzialan da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Terzialan da tamamlayan Arif YUMUŞAK , vatani görevini  Ağrı/Doğubeyazıt  Jandarmada tamamladıktan sonra , mesleki açık öğretime devam ederek , elektrik yetki belgesini aldı. 1996 yılında Yumuşak Elektrik adı altında Çan ilçesinde işyerini açtı. Terzialan İlköğretim Okulunda 4 yıl okul aile birliğinde başkanlık yapan Yumuşak, 2004 yılında AKPARTİ’den İl genel meclis üyeliğine seçildi. Eğitim komisyon başkanlığı ve köydes hizmetlerinde bulunan Arif Yumuşak , 2009 yılında AK PARTİ belde başkanlığına seçildi. 4 yıl belde başkanlığı görevinde bulunan Arif Yumuşak 30 Mart yerel seçimlerinde AKPARTİ belediye başkan aday adayı oldu. Halen , Terzialan Belediyesi’nde encümenlik yapmaktadır. Yumuşak evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir